Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Csalántea? Tisztítókúrát...

Csalántea? Tisztítókúrát szeretnék. Egy ideig aktívan használtam a marihuánát. Kb. egy hónap múlva kell majd mennem egészségügyi vizsgálatra és ott ugye lesz vizelet teszt és vérvétel.

Figyelt kérdés
A vérvételtől nem félek, de azt olvastam,hogy a vizeletből több ideig kimutatható drog.1hónapos csalántea kúrára gondoltam. Már vettem is.A kérdés az,hogy mennyit érdemes ebből inni?Mi a felső határa? Esetleg,ha valaki tud egyéb praktikákat,ami elősegíti a "tisztulást"az legyen olyan kedves és írjon.Fontos lenne.Hülyeségekre és a hozzá nem értőkre nem vagyok kíváncsi. 22/F/72kg

2012. szept. 3. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt megvan:


[link]

2012. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csalántea???? Hol olvastad te ezt a badarságot??? Akár 3hónap intenzív marihuána fogyasztás után ha 2 hétig folyamatosan kardiózol, sportolsz (persze olyan sport ami rendesen megizzaszt) akkor akár 2hétmúlva is megtisztulsz a thctól :) ha hirtelen lenne ilyen teszt akkor meg csak igyál meg a teszt előtt vagy 2-3 liter vizet úgy biztosan nem fogja kimutatni :)
2012. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz,hogy én 2évig napi rendszerességgel toltam.Most futok sokat.Mondjuk szerencsémre csak novemberbe kell mennem.De köszi a válaszokat.Ment a zöld pacsi
2012. szept. 12. 02:05
 4/5 anonim válasza:
egy általános mondjuk orvosi alkalmasságihoz szükséges vizelet minta semmit nem fog kimutatni semmilyen drogtól!!! csakis az erre irányzott drogteszt mutatja ki! Úgyhogy ha csakis egy általános vizeletvizsgálat akkor nó para,és ápold csak nyugodtan továbbra is a cannabiskultúrát!
2012. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És a fokozott folyadékbevitel igenis gyorsítja a kiürülési időt!! És szerintem az meg már mindegy,hogy az víz,csalántea,vagy bármi más folyadék!
2012. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!