Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik bio márka terfmékei...

Melyik bio márka terfmékei nem tartalmaznak semmilyen mérgezo anyagot?

Figyelt kérdés

Ilyeneket:


[link]



2012. szept. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazán nehéz olyat találni ami semmilyen mérgező anyagot nem tartalmaz, hiszen a környezetből kénytelen kelletlen felvesznek mindenféle anyagokat. A külön hozzáadott, általad említett anyagokat pontosan nem tudom, elég hosszú lista, azonban pl a dm-ben kapható alverde termékek elég jók állítólag, valamint bioboltokban kaphatóak lavera termékek - én ezeket használom mindössze. Lehet antalvali-n kéne utána nézned, ott szoktak ilyenekről is írni.
2012. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ!
2012. szept. 12. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az Alverde-termékek jutottak eszembe, azok majdnem tisztán növényi alkotókból állnak, legfeljebb alkohol van bennük (pl. tusfürdő), én főleg ezeket veszem tőlük. (De nagyon jó pl. az arcpirosítójuk is.) Drágábbak, mint az olcsó "hagyományos" (kemikáliás) kozmetikumok, de nem drágábbak, mint a nagy márkák szörnyű vegyi anyagokkal telezsúfolt készítményei (mondjuk mint a "Baba"-család, ami szerintem nemhogy egy babának nem jó, de még egy felnőttnek sem)!
2012. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takács Jánosné ***** válasza:
54%
Az a leg bisztosab mielött megveszi a terméket olvassa el mit tartalmaz kellő időt szánjon rá lehet találni.
2012. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Forever termékeit használom és ajánlom a figyelmedbe.
2012. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Foreveres termékek hatásosak ugyan, de messze nem természetesek. Használok párat, de tervezem, hogy lecserélem valami másra, mert még, ha kisebb mennyiségben is, de sajnos tartalmaznak káros anyagokat. Nem egy tájékoztatót ültem végig, a rendszerben is benne vagyok, de, ha megfordítom némely termék dobozát, találni érdekes dolgokat. (Erre az egyik legjobb példa történetesen a Kids, vagy a triklozán tartalmú dezodor.) Én is azt ajánlom a kérdezőnek, hogy az antalvali.com-on keresgéljen, ha kell kérdezzen, és a szakemberek válaszolnak.
2012. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a "biocom internacional svajc" termékeit használom és ajánlom. 100%-ban bió, magas minőségü, semmilyen mérgező anyagot nem tartalmaznak. Bió boltokban, patikákban nem kapható!

Melyik kerületben laksz, én a XI.kerületben lakom.

Ha érdekel akár személyesen is segítek Neked.Telefonom: +3630/868 0904

2012. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!