Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A szolariumtol elmullik a...

A szolariumtol elmullik a pattanas vagy esetleg jobban az leszek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez embertol fugg.

Nehogy azert ne menj szolizni, mert a GYIKon egy vadidegen azt irja, hogy pattanasos leszel tole.

En peldaul nem leszek. En rendszeresen jarok es inkabb szebb lesz tole a borom, foleg a hatamon.

Az ismim viszont foltos lesz tole.

Szoval nem lehet ezt megmondani.

Menj el, probald ki es majd megtapasztalod. Ha hasznal orulsz, ha pattanasos leszel akkor nem orulsz es abbahagyod. Ennyi

2012. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik, mert a napsugárzás eleve jó rá. Szerintem aki kipattogzik tőle, az menjen másik szoláriumba, mert ahova most jár, azt nem takarítják rendesen.
2012. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi a segitsegeteket .:) meg anyi hogy voltam most 1 alkalommal 10percet es nem nagyon latszik semmi:Dhanyszor kell aruljatok mar el..?
2012. okt. 10. 17:48
 4/10 Bijjjus7 válasza:
szia. mindenképpen segít, hogy minél előbb elmúljon, én is azért kezdtem el szolizni! Csokicsöves szoliba menjél szerintem, az nagyon jó és sokat segít! :)
2012. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Pattanas lehet, hogy elmulik de a borrak meg kijon helyette
2012. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem az orvos javasolta, hogy havonta 5-10 percet szolizzak, de csak szigorúan álló szoláriumban. Eddig pozitív hatással volt a bőrömre, nagyon pattanásos voltam a hátamon, most már talán csak egy tucat maradt (a több százból)
2012. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daemia ***** válasza:

A pattanás egyik leggyakoribb oka a tej.


Próbáld ki, hogy kb. 2 hétig nem eszel semmilyen tejterméket (tejföl, sajt, túró, stb).

2012. okt. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek!!:) az a tejes tema lehet igaz kitudja de azert bizzok benned!:)
2012. okt. 17. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
enyhén szárítja, de az okát nem szünteti meg.
2012. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobb lesz tőle.

Én 6-7 percre szoktam menni, általában kéthetente (csak télen), de van, hogy elfelejtem és 3-4 hét is eltelik a kettő között. Nekem már elsőre is látszik, mondjuk én nagyon hófehérke vagyok (azért is járok, hogy emberi színem legyen), de két-három alkalom után már látszik. Nem tudom, te hogy csinálod, én mindig a legminibb tangámat veszem fel és magamon is hagyom, így látom a különbséget.

2012. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!