Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen szabadban szedhető...

Milyen szabadban szedhető növények vannak, amiket meg lehet főzni rendes ételnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy rendes, hogy nem lekvár, befőtt, gyógytea, hanem pl ebédnek, köretként. Csalánfőzelékről olvastam már, vannak még hasonlók?
2012. nov. 30. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a blogot tudom ajánlani a témában :) [link]
2012. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudtommal a legtöbb növény a szabadban terem
2012. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, okos vagy, tulajdonképpen bemászhatnék idegen kertekbe, leszedni a más által megtermelt zöldséget, végülis az is szabadon van, de valahogy nem visz rá a lélek, ezért inkább azokra a növényekre lennék kíváncsi, amik erdőn-mezőn (is) teremnek. Azért köszi, hogy megosztottad a hatalmas bölcsességedet. XDDD
2012. dec. 8. 17:57
 4/5 anonim válasza:
Kérdező! Nahát, még neked áll fejjebb? Nem jöttél még rá hogy ezen az oldalon annyi agytröszt van hogy specifikálni kell minden kérdést különben belekötnek, annyira bugyuták? Hát nem egyértelmű hogy ennek a másodiknak az üvegház is szabadont jelent, meg a cserepes paradicsom és paprika is ha már kötöszködünk? Valóban nagyon nehéz rájönni hogy amikor "szabadon"-t írtál akkor erdőkre, rétekre, mezőkre, esetleg az útszélére gondoltál..... :) komolyan mondom, itt csak cserepes edények vannak ezen az oldalon :)
2012. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 10. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!