Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tönkölybúza párna hatásos?

Tönkölybúza párna hatásos?

Figyelt kérdés

Pár hónapja eléggé fájnak a vállaim. Egy orvos ismerősöm ajánlotta, mert szerinte a párnám nem tartja a csigolyáimat ezért fájnak a vállaim. Testtartásomra oda figyelek, kihúzom magam, azzal nem lehet gond.

Szerintetek megéri megvenni, hatásos lehet rá?


2012. dec. 30. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt ajánlotta akkor igen. Nekünk is van , de nem vettünk észre semmi változást.
2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már évek óta azon fekszem. Időnként átsütöm a sütőben - állítólag fagyasztani is lehet. Ha már nagyon töredezett, újat veszek. Nagyszerűen lehet gyűrni a fej alá, ahogy kényelmes, és kívánja. Azért csodát nem lehet tőle várni, ami fáj, az fáj, de kényelmes fekvést biztosít:))
2012. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

és mennyire szellőzik?


mert nekem atkaallergiám is van (toll), és be is izzadok.

köszi

2012. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért is ajánlják ezt a természetes anyagot, de időnként ezt is fel kell frissíteni. Nekem pl van a Kashmir Gold fejpárna, és a tönköly. Összehasonlíthatatlanul jobb érzés az utóbbi: nem meleg, jobban adja a komfort érzést.
2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van műanyag apró golyós párna is hasonló mint a Tönköly. TV teleshoptól rendeltem. Nagyon jó, valóban megtámasztja a fejet, csak elég drága. Én is allergiás vagyok, ez viszont mosható és nem megy tönkre.
2012. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyósom ilyen párnán alszik mert neki is a vállával van gondja, már évek óta használja és csak ezen alszik de úgy hogy alá rak egy lapos kispárnát, tehát semmi nagy párna vagy ilyesmi. Gondolom hogy bevált ha nem váltotta még le. Én mondjuk nem tudnék rajta aludni, eléggé zavarna hogy ott zörögnek a golyók a fejem alatt éjszaka.
2013. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!