Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Dr Dávid Tamás Intravénás...

Dr Dávid Tamás Intravénás C-vitamin kúráról valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
ha kemót kap valaki épp, akkor nem szabad mert semlegesíti a kemót
2013. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Kemót nem kap, csak sugarat. A kemót nem fogadtuk el. Van tapasztalatod a C-vitaminnal kapcsolatban?? Probáltátok??
2013. jan. 4. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

én kemót kaptam, limfómára

egyik mellrákos ismerösöm talán kapott de nem vagyok benne biztos

2013. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm a Flavin táplálékkiegészítőire esküszik, de szerintem ezt a kezelőorvossal kellene megbeszélni, neki biztosan van jó tapasztalata, mert rengeteg orvosi kutatás zajlik. A piacon csak táplálékkiegészítőket találsz, de egy dolgot fontos tudni: a gyógyszerek nagy részét a természetben előforduló növényekből vonják ki, majd fejlesztik, bővítik tovább. Tehát ne lepődj meg, ha néha teljesen közönséges zöldségek, gyümölcsök fogyasztása is segíthet (ld. lejjebb a paradicsomlé fogyasztásáról egy klassz cikk - megjegyzem, valószínűleg nem a boltban kapható, paradicsomsűrítményekre gondoltak, hanem a természetesre).


Én azt javaslom, hogy nézz szét az alábbi oldalon és utána beszélj az orvossal és kérd a tanácsát:

- [link]


Az antioxidánsok tudtommal hasznosak ilyen esetben, nagyon sok gyümölcs tartalmaz ilyet, például a noni gyümölcs is, ráadásul azzal rák tekintetében komoly nemzetközi kutatások is folynak ( [link] Ez nem a hagyományos google kereső, hanem a tudományos cikkekben kereső változat!


De például itt egy jó cikk, ami szerint a paradicsomlé is segít! :D


[link]


Kitartást és jobbulást kívánok. Ne ugorjatok be mindennek, fontos, hogy erős maradjon a szervezete, tehát megfelelően kell táplálkozni, még akkor is, ha majd semmi nem marad meg benne :(

2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászatot tanulok és vitamin szaküzletben dolgozom,így igyekszem figyelemmel kísérni ezeket a dolgokat.Az a tapasztalatom,hogy az orvosok-bár talán elismerik a C-vitamin erős rákellenes hatását-tartanak a nálunk még új lehetőségtől,és olykor még a páciens kifejezett kérésére sem építik be a kezelésbe ezt a módszert(volt olyan vásárló,aki Ausztriáig ment ezért:ott beadták neki)Külföldön ez sokkal természetesebb,professzorok alkalmazzák jó eredménnyel(pl.Abram Hoffer,Andrew W.Soul,Ian Brighthope).
2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a neten található kutatási eredmények, legtöbbször nem hitelesek,gyakran a saját cégük eredményeit irják le, kicsit "orvosisabban fogalmazva"


nagyon sok ilyen "csodaszer", sima átverés, sokszor mág árt is.


orvossal beszéld meg, ha nem bizol az orvosba keress másikat

2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!