Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Bionom.hu online biobolttal...

Bionom.hu online biobolttal mik a tapasztaltaitok?

Figyelt kérdés

Ott ezt írják: ez valóban igaz?


Teljes biztonsággal vásárolhatsz nálunk!


NEM MINDEN TISZTA, AMI "BIO"-NAK MONDJA MAGÁT

Biztos Te is rájöttél már, hogy a "bio", "natúr", "organikus" vagy "természetes" kifejezéseket sokszor csak divatos, de megtévesztő reklámfogásként használják.


Mi nem dőlünk be a hangzatos szlogeneknek, színeknek, illatoknak, mindent vizsgálat alá veszünk az összetételük, és nem a szlogenek vagy a jól megtervezett csomagolás alapján.


FOLYAMATOSAN BŐVÜLŐ TERMÉKKÍNÁLATUNKAT SZIGORÚ KONTROLL ALATT TARTJUK

Ahelyett, hogy Neked kéne több ezer terméket egyenként, nagyítóval átnézned, az összetevőket kikutatnod, elég egy pillantást vetned szakértőink vizsgálati eredményeire. A webshopban már csak azokat a termékeket találod meg, amelyek megfeleltek a legszigorúbb BIONOM követelményeknek.


Ezen felül minden egyes terméket újra és újra bevizsgálunk, hogy megbizonyosodjun róla, tartják-e a szükséges színvonalat.


200%-OS TISZTASÁGI PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIA

Hogy lásd, nem csak a levegőbe beszélünk, a világon egyedülálló, kétszeres garanciát biztosítunk a webshopba bekerült termékekre! Ha bármelyik, általunk beválogatott készítményben káros összetevőt találsz, duplán visszafizetjük az árát. Részletek itt!


Kellemes böngészést kívánunk Bionom BioBoltunk termékei között, melyeket a fenti alapelvek szerint, megalkuvás nélküli szakértelemmel válogattunk össze gyermekeinknek, szeretteinknek, magunknak és Neked!


2013. máj. 13. 17:58
 1/6 anonim válasza:

Nekem a fórumjuk alapján úgy tűnik, hogy tényleg tüzetesen bevizsgálnak mindent, meg utánajárnak a gyártónál, ha valami kérdés merül fel a termékkel kapcsolatban.

Utánvéttel nem lehet náluk vásárolni, ezért nem vagyok vevőjük.

2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igényes üzletnek tűnik, nekem csak annyi bajom van hogy GLS-es. Nekem csak ajánlott levél jöhet szóba, és amúgy sem tudom kiszámítani mikor vagyok otthon sajnos. Meg albérlet, a tulaj kinyirna ha idegenek csengetnének be hozzá. :((
2013. máj. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb biobolt/gyógynövénybolt szokott tőlük rendelni, szóval inkább olyan bioboltot keress, ahol szoktak tőlük rendelni, és ha kell valami neked akkor le tudják hozatni.

Megbízhatóak egyébként.

2013. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a termékekkel van gond, hanem az üzletpolitikával. A bionom termékeinek nagy részét megtalálhatjátok az iherb.com oldalon, az itteni árak töredékéért, 2-3szor kerülnek kevesebbe!

Az első vásárlóknak kóddal további 10% kedvezményt is kapnak.

Az én kódomat is használhatjátok, korlátlan ideig, korlátlan számú első rendelésnél:

GFB535

2013. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2011 (megalakulás) óta rendeltem náluk termékeket, rengeteg pénzt otthagytam. Megbízhatóak VOLTAK, viszont most az utolsó 3 rendelésemnél 2-3 heti várakozási idővel rendelt termékeknél több hónapos (!) csúszás fordult elő. A termék ígrt beérkezésének napján (vagy előtte 1-2 nappal) jelzik, hogy újabb 3 hét várható, késik az áru.


Máshonnan megrendelve 3-4 napon belül megkaptam, ráadásul olcsóbban.


Az általuk ajánlott termékek nagyon jók, de én innentől kezdve máshonnan fogom beszerezni őket.


Ja, és jelenleg az alábbi szöveg van az oldalukon:


"Közlemény

A Válogatott Bionom Termékek Kft. ellen a NAV végrehajtást rendelt el. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb eleget tegyünk a fennálló fizetési kötelezettségünknek. Mindaddig míg ez nem történik meg - a jogszabályi kötelezettségeinknek eleget téve - a webáruházban csak utánvétes fizetési lehetőséget biztosítunk."


Szóval, elképzelhető, hogy ezért nem teljesítik a beszállítók sem feléjük a megrendeléseket :(

2017. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudja valaki, hogy miért kapták a büntetést? Egy jól menő cég volt, nem tudom hogy történhetett ez.
2018. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!