Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van valakinek vízionizátor...

Van valakinek vízionizátor készüléke, akinek van az tapasztalt egészségileg változást, érdemes venni?

Figyelt kérdés
(privátot is szívesen fogadok)

2013. jún. 10. 20:33
 1/4 anonim válasza:

Nekünk kb 5 éve van szüleimnek 2 éve, és azt gondolom, egyértelműen érdemes venni, sőt minden háztartásban ott lenne a helye.


Amikor megvettük, az első amit éreztem már az első héten, hogy a fáradékonyság csökkent. Mi főleg azért vettük mert gyomor problémáim voltak de már szinte nem is emlékszem rá , azóta teljesen megszűnt :) Az első 4-5 hónapban még pár kilót fogyni is sikerült, sajnos ez azóta megállt :( de legalább nem híztam vissza. Anyukámnak a doki 20 éve mondogatta, hogy a cukorbetegség szélén táncol, de két éve minden leletben rendben volt a cukorszintje, és a vérnyomása is magasról normális lett. Apukámnak pedig a köszvénye enyhült jelentősen.

2013. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A neten nézegetem őket és ajánlanak előszűrő berendezést hozzá (elé).

Nektek is van előszűrő?

Milyen típusú vízionizátorotok van?

Bocs a sok kérdésért, és köszi kommented!

2013. jún. 12. 22:54
 3/4 anonim válasza:
Nekünk egy Jupiter márkájú ionizátorunk van, szüleimnek pedig egy Nexus. Nincsen semmilyen előszűrő, csak ami a készülékben van szűrő.
2013. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy!
2013. jún. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!