Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a francot csináljak?...

Mi a francot csináljak? Mindenre azt írják hogy rákot okoz! Hol tudnám beszerezni a biodolgokat Miskolcon?

Figyelt kérdés
Már pár napja kezdtem el az egészséges életmódot és minden dolognak utána olvastam ami talán egészségtelen . Na most , nem tudok kenyeret , fagylaltot mazsolát sőt még joghurtot sem enni mert vagy glutént tartalmaz vagy ezt vagy azt és nem én vásárlok be hanem a szüleim és nem igazán kapok zseb pénzt , viszont nem akarok rákos vagy egyéb beteg lenni . Mi a fenét csináljak , hol tudnám olcsón beszerezni a bio szappant,és a bio dolgokat Miskolcon ?

2013. júl. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sz..rni bele. Attól mert a szalonna bio, attól még ugyanúgy "méreg" ;) Én már régen feladtam ezt a harcot, a múltkor pl. kiderítették, hogy a sajt az prosztata vagy hólyag vagy milyen rákot okoz. Vásároj piacon, kerüld a hiperek előrecsomagolt/félkész cuccait, vagy a legjobb ha pl. a zöldséget termeled magadnak. A kockázatokat is szeretik eltúlozni, külön iparág az ilyen elemzések gyártása, beleértve a kiküszöbölésükre épülő cégekkel.


Csapvíz tilos, tele van szeméttel. Ásványvíz dettó, gyakorlatilag szennyvíz. Hús tömény méreg. Gyümölcs tele van cukorral. Sör, bor, az alkohol miatt gyakorlatilag öngyilkosság. Paprikában szinte nincs is C vitamin. Margarin rossz, mert vegyileg kezelt, vaj mégrosszabb tömény zsír. Tojás=koleszterinbomba. Zöldség, gyümölcs nem tartalmaz elég ásványt/vitamint, mert a régi jó dolgokból nem maradt semmi. Szója csak hőkezelve és mértékkel, mert különben u.a. mint a hús. Üdítőtől kihullik a fogad és holnapra cukorbeteg leszel.


Marad asszem a fényevés, bár a múltkor erről is volt poszt, hogy ha kevés neont eszel akkor az is káros lehet.

2013. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi hülyeség kering a neten, a legtöbbnek semmi igazságalapja ... nyugodtan ehetsz kenyeret, krumplit, húst, zöldséget, gyümölcsöt - a telített zsírokat, tejtermékeket, cukros dolgokat kell visszafogni és máris sokat tettél az egészségedért.
2013. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzásba :-))


Hagyd ki a fehér lisztet, cukrot, étolajat (helyette kókuszzsír!). Sok rost, alma, banán, rizs, krumpli. Csomagolt szalámifélét, párizsit, virslit ne sűrűn...

Hal és csirke mehet több is, néha a marha és a sertés is belefér.

Egy héten egyszer útifű maghéj béltisztításra, kétszer pedig reggelire zab kefírrel+pici méz...


Ettől többet nem tudsz tenni. Amit lehet, a piacon vegyél idős nénikéktől...

2013. júl. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úriseten meg akarod mérgezni?! A hal, főleg a tengeri, tele van higannyal! A krumpli meg tiszta keményítő! A csirkéket meg génkezelve tenyésztik öt nap alatt a csirkegyárban!!!
2013. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké , az utolsó kommentelőn röhögtem...xd Én megteszek mindent , köszönöm a biztatást , amúgy szerintem leginkább az utolsó előtti kommentelőnek van igaza ... Végül is a ferde szeműek is tele tömik magukat szójával , hallal édesburgonyával és ők élnek a világon a legegészségesebben és a legtovább.
2013. júl. 26. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

egyél goji bogyót

[link]

2013. aug. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szinte minden mérgező. Sokan azt mondják, valamiben meg kell halni - nekik sok sikert kívánok! Nem kell mindenből bio! A szervezetünk képes megküzdeni a sok méreganyaggal, amit beviszünk, ha nem terheljük túl! Már azzal rengeteget tehetsz, ha lecseréled a fehércukrot nádcukorra, a sütőolajat kókuszolajra, a fehérlisztet teljeskiőrlésűre, vagy zablisztre, többet iszol, izzadsz, mozogsz, esetleg szaunázol, a kozmetikumaid nagyrészét pedig magad készíted (a lukrécia kencéin sok ötletet találsz). Próbáld elkerülni a feldolgozott, előre csomagolt ételeket, amit tudsz, készíts el magad! Egész olcsón ki lehet hozni az egészséges életmódot egy kis ráfordítással! Hajrá!:)
2014. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joell ***** válasza:
taplalkozz fennyel
2018. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!