Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol lehet találni bio sampont,...

Hol lehet találni bio sampont, bio fogkrémet, mosható mosogatószivacsot, mosható konyhati törlőt, bio felmosószert és olyan mosogatószivacsot ami tulajdonképpen egy kefe, amibe mosogatószer tölthető (tehát nem kell eldobni 1 hónap használat után)?

Figyelt kérdés
Azok válaszai érdekelnének akik már próbálták a termékeket. Vagy akár alternatív megoldás, pl. szódabikarbónás ecetes felmosóvíz vagy ilyesmi.

2013. okt. 15. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Antalvali.hu illetve a herbahazban (budapest) vannak ilyen dolgok:) bio es reform.
2013. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bio fogkremnel ugyelj arra, hogy fluorid, sls es paraben mentes legyen. Itt is szetnezhetsz: okokucko.hu


En tobb honapja magamnak csinalom a mosogelt, mososzoda es szappan kevereke+viz. Antalvali-n van a recept. De a dezodort is magam keszitem:)

2013. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Samponból ezt ajánlom: [link]

Nagyon bejött. A többi antalvali (ld előttem szóló)

2013. okt. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ecet hajmosásnál is alkalmas! Én balzsam helyett használom, és sok szempontból tudom ajánlani. Egyrészt a hajadnak is jobb, könnyebb megszárítani, fésülni és nem tartalmaz vegyszereket. Másrészt környezetbarát. Remélem segítettem...
2013. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a legkozelebbi gyogyszertarban vagy bio uzletben :D
2013. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izéke01x válasza:

Én innen vásárolok: ordogbolt.blogspot.hu

kedves, válaszol mindenre, kérhetsz olyasmit is ami nincs az oldalon, segíteni fog, hol tudod beszerezni, hogy tudod megcsinálni.

2014. máj. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!