Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Buzafűvel kapcsolatba tapaszta...

Buzafűvel kapcsolatba tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményeket a Buzafüvel kapcsolatba tapasztalaitok már akinek van , mellékhatásai ,es valában 100%ban termeszeti?

2013. dec. 3. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb. 3 hete iszom a Zöldmező teakeveréket ill. a búzafű italport felváltva, ill. van hogy bizonyos napokon együtt is. Eddig azt vettem észre, hogy mintha már nem fájnának annyit az ízületeim és a csontjaim, mint előtte. A közérzetem is jobb valamivel, és a sav sem bántja már annyira a gyomromat, mint anno. Szóval nekem úgy néz ki, hogy bevált a búzafű. Persze az igazi az lenne, ha itthon termeszteném, és frissen kipréselném mindig, de valahogy nekem nincs hozzá türelmem, így inkább tea ill. por formájában fogyasztom, szerintem így is igen hatásos.
2013. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a mellékhatások lemaradtak: Nos kb. 1 hét után valóban kicsit felerősödnek a korábbi problémák, nekem pl. jobban fájtak a csontjaim és az ízületeim, de most már enyhültek szerencsére. Az enyhe hasmenés viszont megmaradt, ill. váltakozó lett, hol van némi hasmenésem, hol nincs. Bár lehet ez azért van, mert nem fokozatosan szoktattam magam hozzá, hanem már mindjárt az elején napi 2 kávéskanál búzafű italport megittam, mert nagyon meg akartam már gyógyulni. :-) A Zöldmező teakeverékből ált. 1 db filtert főzök ki egy nagyobb bögrében egy napra, de van hogy kihagyok pár napot. Túladagolni állítólag nem lehet, de azért nem iszom nyakra-főre.
2013. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve csináltam egy kúrát. Mellékhatás nem volt, de érezhető hatás sem. Nem történt semmi, még csak fittebb sem lettem. De biztos hasznos volt.
2013. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én jól éreztem magam tőle amíg ittam. Tényleg az ember gyomrának nagyon jó lesz a közérzete. Abba hagytam mert sajnos nagyon megnövelte az étvágyam...
2014. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Otthon termesztem es rendszeresen iszom.

Napi 3dl fogyasztok. Es vannak pozitiv eredmenyek.

Keverem zeller+petrezselyem zolddel+ceklaval. Azert, mert igy az ize jobban esik.

Ebbol a mixbol reggel 5-6dl iszok, es este is. Napkozben semmit nem eszek.


Fel ev utan 13 kg fogytam zsirbol es a pocakom is lement. Az erom, ugyan ugy megvan, mintha hagyomanyosan etkeznek. Strapabiro vagyok, nem faradok.

Ehseg erzet nincs.

Betegseg nincs es ami volt, meggyogyult. Valoban tudja azt, amikrol olvastam.

Csak ajanlani tudom!


Aki napi 2 kiskanal port fogyaszt belole, csodakat ne varjon. Csepp a tengerben.


Termeszd otthon, es szureteld le.

Kaphato olcso facsaro gep 16 000 Ft-ert, szoval keves penzbol kivalloan erezheted magad.


A legnagyobb elonye, hogy utanna a dokikat messze elkerulheted.


Plusz egy eszevetel, a fogaim elkezdtek feheredni, tehat a benne levo kalcium be is epul. Eddig csak sargak voltak, es fogkrem fuggetlen volt a dolog.

Kevesebbszer mosok fogat, es sokkal feherebb, egszegesebb.

2014. jún. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!