Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valakinek jobb lett az élete...

Valakinek jobb lett az élete miután elhagyta az étrendből a húst?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb elhiteti magával. Aztán évek múlva az egészsége látja a kárát.
2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

...mondja ezt az, aki elutasítja ezt az étrendet, és legendákból merítkezik.

A gyermekkorom óta az életemet megkeserítő migrén, szorulás és folyamatos puffadások múltak el. Ég és föld a különbség. A vérképem pedig tökéletes, pedig "csupán" növényi táplálékot fogyasztok.

2014. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
13. éve.
2014. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Edd azt amit megkívánsz! A szervezetet ugyan is nem lehet becsapni!
2014. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még, hogy nem lehet!Hozzászoktatjuk a cukorhoz, szénhidráthoz, ízfokozókhoz. Ezekből akarunk még többet.Ezután helyénvaló-e azt mondani, hogy együk, amit megkívánunk?
2014. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6 éve nem eszem, először vegetáriánus voltam, most már vegán. Irtózatos nagy változást nem tapasztaltam, talán annyit, hogy soha nem vagyok beteg. Míg a barátom (ő mindenevő) sokat betegeskedik, de még őt ápolva sem sikerült eddig elkapnom. A bőröm állapota is javult.
2014. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Még, hogy nem lehet!Hozzászoktatjuk a cukorhoz, szénhidráthoz, ízfokozókhoz. Ezekből akarunk még többet.Ezután helyénvaló-e azt mondani, hogy együk, amit megkívánunk?"

Évekig zabáltam sportszeletet zsemlében, kenyérrel. Most daragombócot eszem már jó ideje. Persze közben mindent megkóstolok amit megkívánok.Imádom a parajfőzeléket, sóskát, babot, káposztát stb.Pedig már harminc évvel ezelött kidobtak a korházból, mert nem tartottam be a diétát! Ezek a speciális diéták, csak a túliskolázott diplomások baromságai. A szervezet az emésztés során olyan anyagokat állít elő, amelyeket be tud építeni alkatrészként, amire épp szüksége van. Pl. a cálciumot amit megzabálsz, semmire nem használja, kiürül az emésztő rendszerből. Az emésztés során más anyagokból készíti a csontokhoz szükséges kálciumot.

Teljesen mindegy hogy mit eszel, a lényeg, hogy legyen mit emészteni. Vannak idős, öreg emberek, akik életükben nem ettek mást csak rizst. Dédöregapám meg semmi mást, csak húst, szalonnát, állati eredetű táplálékot. 96éves korában temettük el. Ugy hogy nekem ne mondja meg egyik túliskolázott igavonó sem , hogy mit egyek!

2014. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek a speciális diéták, csak a túliskolázott diplomások baromságai."


A vegetarianizmus nem diéta, hanem egy életforma. Látszik, hogy mennyire tájékozott vagy. Egyébként nem kellene zsigerből szidni, amíg halvány gőzöd sincs az egészről. Neked senki nem akarja itt megszabni, hogy mit egyél, csak a véleményünket mondjuk el, és ez eddig rajtad kívül mindenkinek kulturáltan sikerült.

2014. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en is nagyon ritkan vagyok beteg. evente elkapok egy torokfajast es ennyi. nem kovetek dietat. eszem egeszsegtelen dolgokat. de szte vegannak lenni egeszsegesebb, csak nekem nem menne, de m1. am is mindenkinek mas a szervezete, vki megerzi ha szarokat eszik, van aki hust hussal eszik es megis hosszu eletet el.( ami azert eleg fura, mert a sok hus szivrohamhoz vezet.
2014. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 eve nem voltam beteg, amiota szamuztem a hust.

rengeteg bakteriumot tartalmaz az osszes hus, nem emlitve a hormonokat, amik okoznak sok gondot.


Igen, nekem sokkal jobb lett az eletem. egeszsegesebb vagyok es sokkal tobbet birok, kevesbe faradok el.

2014. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!