Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A búzafű por, amit a gyógyszer...

A búzafű por, amit a gyógyszertárban megveszek az ugyanaz mint a búzafűlé?

Figyelt kérdés

ilyet vettem

[link]


ez vízben elkeverve a búzafűlé?


2014. máj. 29. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az árából is láthatod, hogy a lé jóval drágább... és jobb is ... a por nem sokat ér.
2014. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is pont az árkülönbség miatt gondoltam hogy nem lehet ugyanaz... és búzafűlét hol lehet kapni? gyógyszertárban lehet venni azt is?
2014. máj. 29. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A jó minőségű por a léből készül. De van több porított termék, ahol szárított füvet is kevernek hozzá.
2014. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha a googleba beírod vannak cégek, akik kifejezetten a fagyasztott búzafűlével foglalkoznak, de nézz utána, mert kevesen csinálják becsülettel ...

Van egy jobb ötletem, ha van egy kis helyed magadnak is tudsz nevelni. Veszel jó minőségű földet és magot kb. 7-10 nap után vághatod, csak egy búzafűprésre (daráló) kell beruháznod és sokkal olcsóbban kihozod, ugyan van vele munka de megéri. Így fillérekből van friss leved. A növény termesztése is fent van a neten!

2014. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, az utolsó válaszolónak különösen, hétvégén neki is látok :)
2014. máj. 29. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed szólj,mi csináljuk:)
2014. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!