Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van aki hasznal hazi öblitöt?...

Van aki hasznal hazi öblitöt? Tenyleg nincs illata utana a ruhakon?

Figyelt kérdés
1dl almaecet,9dl viz, illoolajok. es muszaj bele almaecet?

2014. jún. 24. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak sima ecetet használok és bele illóolajat. Amikor illóolajat nem tettem, maradt némi ecetszag a ruhában, az ilóóolaj óta az ecetet már nem érezni.
2014. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen illóolajat tesztek hozzá? Milyen illatút?
2014. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en csinaltam egy fel literes probat,mert egy blogon olvastam,h egy nö fel ev utan feladta es visszatert a normal öblitökhöz. ti miota csinaljatok? teafaolajat raktam bele,de majd levendulat is szeretnek.sima ecetet hasznaltam,de kicsit büdi.
2014. jún. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én még nem csinálom fél éve. Most konkrétan grapefruit illóolajat használok, de majd másfélével is szeretném kipróbálni, a változatosság miatt. :)
2014. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
es erezni rajta az illoaolajat? mert akartam venni levendulasat,de az se olyan jo illatu. teafa eleg?
2014. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor kiteszem száradni, még nagyon érezni, utána már csak alig.
2014. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én csak simán ecetet használok, illóolaj nélkül, viszont kevesebbet kell belőle önteni mint a "rendes" öblítőből. Ugyanúgy hat és nem büdösek a ruhák egyáltalán, sőt.. :)
2014. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kb 2,5 éve vízzel hígított ecettel öblítek(sima 10%-os,biológiai erjesztésű),teljesen jó,nem büdik a ruhák,a gépnek is jót tesz,meg a környezetnek is.

Nekem már konkrétan megfájdul a fejem,ha ismerősökhöz megyünk és épp száradnak a durva öblítő szagú ruhák.

2014. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Es utolso csak ecetet hasznal? mennyit? vizzel,illoolajjal nem is kevered el?
2014. jún. 29. 05:44
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom h nekem szólt e a kérdés de válaszolok rá, ha nem gond:) én sima ecetet használok amit bámelyik élelmiszerben vehetsz, nem higittom semmivel, se olajjal, se vizzel se semmivel, csak maga az ecet. Én egyteljes adaghoz teszek, ugy 1/2 es 1 dl kozott, nem merem, szoval nem tudok pontosat mondani, csak ugy szemmertekre, neha tobb lottyenik,, neha kevesebb:) de amugy ne aggodj, ha kicsit tobb sikerul es amikor szeded ki meg esetleg ecetillatúak ugyanis az az illat száradás kœzben elpárolog:)
2014. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!