Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Próbáltátok már a zöld alga...

Próbáltátok már a zöld alga port? Vélemény?

Figyelt kérdés
Én vízbe raktam,de borzalmas íze volt,nem bírtam meginni.Hogyan tudnám elviselhetőbbé tenni?
2010. jan. 8. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már kipróbáltam, és tényleg segített, bár az íze tényleg elég szörnyű. Én egy kanálra tettem rá, nem oldottam fel, és lenyeltem, aztán ittam rá. Így nem olyan vészes:)
2010. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd a szedését, vagy lehet, hogy úgy jársz, mint én. 10 kg egy hónap alatt... Csak mert nem volt pénzünk többet venni. Anyagcsere lelassult, méreganyagok visszaépültek stb. Megtudhatom, melyik cég gyártja-forgalmazza?
2010. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, khm, elviselhetőbbé úgy tudod tenni, ha gyümölcslébe kevered...
2010. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

wellstar gyártja. De rohadt drága,majdnem egy tízes,és akkor még az ize is sz@r...:( Most kezdtem el szedni.

Tényleg hiztál 10 kilót? Te jó ég...

2010. jan. 13. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
először én se tudtam meginni aztán, pár alkatom után megszoktam az ízét. nem csináltam olyan töményre. amúgy tényleg jó, nekem székrekedésem volt előtte mindig és rendbe tett.anyum meg úgy issza ,h a kinetó-val együtt( az a cég energiaitala).
2010. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia, igen, az az, és igen... 10 kiló egy hónap alatt. elég durva volt... szóval vagy ne hagyd abba a szedését, vagy sürgősen legyen utána pótlás. gyümölcslében próbáltad végül? nekem csak a reggeli volt rémes, az estit szerettem a citromfű miatt (olyat egyébként is szoktam inni magában is)...
2010. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi a kutyánknak adtuk régebben, az állatorvos ajánlotta, mert ettől szebbek lesznek a körmei. Be is jött!
2010. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A zöld alga (Bio Spirulina) van tabletta formában és a Chlorella tabletta és kapszula (növényi) formában és nem büdös. A chlorella az kiviszi a nehéz fémeket a szervezetedből, tudomásom szerint az alumíniumot csak ez tisztítja.

Üdv: Ioannes

2010. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt halllotam hogy fogyaszt, nem?
2010. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!