Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek lenne erre kereslet?

Szerintetek lenne erre kereslet?

Figyelt kérdés
Szeretnek nyitni egy online webshopot, ahol olyan nyers, vegan, bio, paleo stb. elelmiszereket esetleg tisztítószereket forgalmaznek, amiket nem lehet itthon kapni. Nyugaton ennek nagyobb kelete van, ám véleményem szerint itthon is egyre tobb embert érdekel ez a fajta étkezés, életmód. Gondolok itt pl. olyanra, hogy nyers. Kelkaposztachips, nyers sütemények, vegan sajtok stb. Elore is koszonom.

2014. szept. 10. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintam lenne rà kereslet. Én mindenképp örülnék egy ilyennek, hogy nem kell 1000 boltba elmennem, hogy legyen mindenem :)

Ha megcsinálod akkor értesíts! :D

2014. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod! Ha megcsinálom, mindenképp erősebb marketinggel, szerintem hallani fogsz róla;)
2014. szept. 10. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen már van egy csomó.
2014. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

"....ilyen már van egy csomó...."

Ja, csak nem itthon.

2014. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.naturexpress.hu/

www.edenbio.hu/

www.biorganik.hu/


SATÖBBI

2014. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy vegán és nyersvegán cuccokból bő a választékuk. Német online shopokhoz képest elég siralmas.
2014. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj, hogy ezek a németek mindent jobban tudnak. én speciel elég sok vegán cuccot láttam első blikkre ezeken az oldalakon. mindenesetre a hármat találomra választottam ki a százból (vagy többől). elég sokan próbálnak ebből megélni, mindegyik boltnak más a választéka. semmiképpen sem lesz hiánypótló MÉG EGY ilyen bolt.
2014. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 13. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!