Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyire segít a VIRÁGPOR az...

Mennyire segít a VIRÁGPOR az egészség és immunrendszer helyreállításában?

Figyelt kérdés

itt egy link -kép- a virágporról, amire céloztam a fennebbi kérdésben : [link]


egy ismerősömtől hallottam hogy nagyon hatásos, és ha tudtok valamit róla kérlek írjátok le meg azt is, hogy hogyan kell szedni . köszönöm :D



2014. okt. 2. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly ősztől, idén nyár elejéig ettem, úgyhogy a tapasztalatomat meg tudom osztani.

Napi egy teáskanálnyit kell megenni belőle. Én úgy ettem, hogy egy kevés natúr joghurtba/kefírbe kevertem, önmagában is lehetne szedni, de olyan undi nyammogós. A gyomromat eleinte bántotta, de úgy voltam vele, ezzel kigyógyítom magam a késő tavaszi, nyár elejei pollenallergiámból, merthogy állítólag arra is jó.

Tény, hogy beteg nem voltam a télen, de mivel rengeteg mézes citromos teát meg gyógynövényteát ittam, az lehetett az utóbbiaknak is az eredménye. Tavasszal meg ugyanúgy megpusztultam az allergiámtól, úgyhogy abbahagytam, mert direkt erre vettem...

2014. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!