Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A mikrohullámú sütő használata...

A mikrohullámú sütő használata rákot okoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy aki tartósan, huzamosabb ideig mikroban melegíti az ebédjét, pl. a munkahalyén, előbb-utóbb megbetegszik, mert tönkreteszi az étel tápanyagait. Ez igaz?

2015. jan. 3. 07:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Találtam egy ilyen kitételt, ami minden válsz elküldése előtt megjelenik:

- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

Kérek mindenkit, tartsa be az alapvető házirendet, miszerint ez nem fórum. A kérdetővel megosztjuk a saját véleményünket és majd ő ezekből mérlegel, mit tart hasznosnak és mit nem!

2015. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Ha a mikrohullám rákot okoz, akkor legkevésbé a mikrohullámú sütőtől kell félni.

Akkor nekünk régen rossz.

Nap mint nap mikrohullámok tömegében élünk.

Pl. nálunk a panelházban kapásból elérhető kb 30 wifi hálózat, ami ugyanúgy mikrohullám (2400Mhz), csak éppen kisebb teljesítményen.

Ha egy kicsit matekozik az ember akkor hamar rájön

hogy napról-napra, hónapról-hónapra, évről-évre, szorzom 30-al majd szorzom a teljesítménnyel pl 0,5-1watt, akkor egy évben elég tetemes sugárterhelés ért, pedig csak otthon voltam.

A mikrosütő csak hab a tortán, ezek után.


Nem hinném hogy bármit tönkre tenne az ételben.

És egyenlőre semmi bizonyíték nincs rá hogy rákot okozna.

Legalábbis reménykedjünk, mert ha igen akkor nagy gáz van.


Üdv.

2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem az hogy naponta 5-10 ki tudja hany orat toltunk sokan a computer elott, tv elott legkondicionalokat hasznalunk lakasban, autoban mindt kelthet rakot is.

viszont a fent emlitettek kozul a legtobb dolgot napi szinten majdnem mindenki hasznalja.

es akkor most nem beszeltunk a levego szennyezettsegerol es egyebekrol.

2015. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!