Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fogyóztam 2,5 éven keresztül...

Luca19980408 kérdése:

Fogyóztam 2,5 éven keresztül és az utolsó 5 hónapban diétáztam is. Az eredmény: 26kg. Hogy csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Továbbra is szeretnék egészségesen étkezni, egészségesen élni, sportolni ,mivel teljesen hozzászoktam és egy teljesen más életmódba fogtam bele. Arra lennék kíváncsi ,hogy továbbra is folytatnom kéne a napi 5x étkezést vagy elég akkor ennem mikor megéhezem, persze nem a ,,farkaséhséget'' várnám meg.

Mert eddig 3 óránként ettem kicsit ,de volt olyan mikor nem is voltam éhes...

Már a gyomrom is kellőképp összeszűkült és nagyon hamar jól lakik egy kicsi ételtől is.

Segítő válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. jún. 19. 09:02
 1/3 anonim válasza:

26kg-ot fogytal? :o

Hogy CsInaltad?

2015. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Életmódváltoztatást folytattam :) elhagytam a kristálycukrot, a fehér kenyeret, tésztát és a krumplit

Helyettük teljes kiörlésű kenyér,tészta helyett kölesgolyó vagy buláta(az ilyen puffasztott búza, olyan az alakja ,mint a kuki :D )

Cukorban nyírfacukrot használok meg édesítőt :)

És heti 3x edzek vmit :) én speciel biciklizek ,de még az elején tornáztam :)

2015. jún. 30. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyírfacukor finom? Az kevésbé finomított?
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!