Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Próbáltátok már a dr. Steinber...

Próbáltátok már a dr. Steinberger féle 5 napos léböjtkúrát?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen pozitív, illetbe negatív tapasztalataitok vannak ? A héten szeretném elkezdeni de az 5 napos kúrából az utolsó két napon már menstruálnék, fussak igy neki, vagy várjam meg még elmúlik és utána kezdjem el?

2015. júl. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Mégis mi köze a menstruációdnak ahhoz, hogy 1000 forintos zöldséglevet iszol?
2015. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem hogy nem nőként tetted fel ezt a kérdést..
2015. júl. 16. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
15 éve házas vagyok, tudok egy s mást a témáról (hajfestési tilalom meg ilyesmik), de most megkérdeztem erről az asszonyt, és ő sem tudja, mire céloztál.
2015. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"15 éve házas vagyok, tudok egy s mást a témáról (hajfestési tilalom meg ilyesmik),"


A hajfestési tilalom pont urban legend. :) Viszont a menstruációs vérrel együtt cukor, vas és egyéb ásványi anyagok távoznak, egyénfüggő, hogy kinél mennyi, és ha valaki alapból rosszul érzi magát ezeken a napokon (gyengeség, szédülés jellemző egyeseknél), annak nem előnyös, ha rá is tesz még egy lapáttal a diétájával. De lényeg, hogy te és a feleséged jártasok vagytok a témában. :)


Kérdező, bár régebbi a kérdésed, és talán már túlvagy a léböjtkúrán, szerintem érdemes megvárni a menstruáció végét, és akkor elkezdeni a kúrát, bár ha teljesen panaszmentes vagy a nehéz napok alatt is, akkor talán alatta sem történik semmi baj.

2015. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem menstruáció után kezd el, a nők többsége felfalná a hűtőt főleg a mensi kezdetén:)
2015. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!