Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 13 évesen nagy baj a 60-an...

Sushiharcos01 kérdése:

13 évesen nagy baj a 60-an kiló? [Leszeretnék fogyni pl: diéta, felülés, hasprés, stb. ]

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány centi vagy. Mert mondjuk 180 centihez a 60 kiló kevés... 150 centihez meg sok. Nem mindegy. De ha el vagy hízva akkor diéta helyett inkább mozogj többet, járj futni, tornázz, sportolj, mivel még fiatal vagy és fejlődésben, nem szabad csak úgy akármilyen diétákat elkezdeni orvosi jóváhagyás nélkül. Sokat árthat.
2015. okt. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Én nekem a barátnőm (szintén 13 éves) és 65 kiló. Nagyon sajnálom de ez lehet genetikai ok miatt is. nagyon szomorú és el kezdett koplalni. Elájult az egyik ünnepségen, egyre többet volt rosszul és minek volt ez az egész... 1 kilót sem fogyott. Később elkezdte a sportolást futott sok gyümit evett és lefogyott egy hónapban több mint fél kilót. Na szerinted melyik jobb?
2015. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de hogy vagy vele, de én kb. fél kilónyit eszem ebédre... Szóval ha egy nap kihagyom az ebédet, akkor fogytam fél kilót! Ha ezt nézzük a barátnőd csontsovánra fogyta magát a fél kilójával egy hónap alatt. Ezúton szeretnék gratulálni! Folytassa a kemény és kitartó zabálást, hátha sikerül a következő hónapban is fél kilót fogyni! ;) Viccet félretéve: mit evett és mozgott, higy egy hónap alatt csak fél kilót fogyott?
2015. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Figyelj! Nm megy ez olyan gyorsan. Nem sok az a 60kiló. Egyáltalán. Nm fogyott csont soványra mert leállitottuk. Minden nap fut és nagyon sok gyümit eszik. A koplalással nem mehetünk semmire. Az normális ha valaki 37kiló 13 és fél évesen? A legjobb barátnőm annyi és még mindig koplal. Nem tudok mit csinálni. :( Csináld azt hogy fuss mindwn nap és egyél gyümölcsöt.. Ne ess áldozatává. Mint a legjobb barátnőm. Elkezdte a fogyót és tess3k: Anorexia.. Ilyenkor nm szabad fogyóznunk 13 évesen.
2015. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Leifur válasza:

Szia,

Ha a saját zsírodból szeretnél fogyni, akkor izomerősítő gyakorlatokat - amiket felsoroltál - legfeljebb kiegészítésül végezz, mert azzal a testzsírodat egy grammal sem csökkented.

Zsír kardio vagy intervallumedzéssel fog égni. Annak is inkább az utóégető hatása miatt. Kocogás/futás/úszás/tenisz/lépcsőzés, stb ezek hatásosak. Olvass utána részletesen a fogyásnak szerintem.

2015. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2015. okt. 12. 22:11
 7/9 Viku2003 válasza:
Szia ez attól függ hogy hány cm magas vagy
2015. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
próbáld meg a kenyeret és a tésztát elkerülni.egyél helyette mást, sok gyümölcsöt, zöldséget.Igyál sok vizet, ne egyél késő este,lehetőleg 6 után se.
2015. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok
2016. jan. 31. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!