Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Elkezdtem használni egy...

Minimano07 kérdése:

Elkezdtem használni egy alumínium mentes dezodort. Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Két-három hete kezdtem el használni, és eleinte nem voltam büdös, kissé izzadtam. Mostanára pedig elég sokat izzadok és büdös is. Ez a méregtelenítés része ? Meddig fog tartani ? Valakinek van ilyesféle tapasztalata ? :)

#izzadás #dezodor #bio dezodor
2015. okt. 30. 09:47
 1/3 anonim válasza:
57%
Nem lehet, hogy mikor elkezdted használni még picit hidegebb volt, és azért izzadtál kevésbé? Most a napokban relatív jó idő van, de ha ugyan úgy melegebb ruhában vagy, akkor lehet, hogy jobban izzadsz. Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy csak az alumíniumosak azok, amik tényleg tudnak működni. Persze ott sem mindegyik. Nálam a Certain Dri vált be.
2015. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen veszem észre inkább, hogy izzadok. Az izzadással nem lenne gondom, mert az egy természetes folyamat, ezért is váltottam alumínium mentesre. Mert az alus, az gátolja az izzadást így ezáltal, ami nem jön ki, az lerakódik; és mikor váltasz dezodorra, ezek mind "felszabadulnak".
2015. nov. 1. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sima szódabikarbónát szoktam a hónom alá kenni, az teljesen jól bevált (ne a Horváth Rozis vonalat :D)


Nekem szerencsére a tiszta dezodoroktól se volt ilyen gondom, csak drágálltam, a szbb-ból egy kg olcsóbb, mint egy deo :)

2015. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!