Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Bio életmód

A kérdés

GYORSAN, SOKAN sok lenne ennyi a szervezetemnek? Befolyásolná a fogamzásgátlót?

Sziasztok.

Márciusban lesz 1 éve, hogy szedem a Taisa fogamzásgátlót. Viszont szeretnék táplálék kiegészitőket fogyasztani. Egyedül a görögszéna magnál láttam, hogy tartalmaz hormont, és az érdekelne, hogy kiütheti e a fogamzásgárlót vagy esetleg lehetnek e káros mellékhatásai vagy nyugodtan szedhetem? Kemény kapszuláról van szó, napi 1 szem

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ez károsithatja vagy megviselheti e a szervezetemet, májat, vesét, ha ennyi vitamint/táplálék kiegészítőt szednék.

Görögszéna kapszula napi 1.

Lengmagolaj naponta 2x teáskanálnyi

Magnéziuk B6 vitamin napi 1

Haj-Köröm és bőr vitamin napi 1.(DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX)

King of kings női kapszula, napi 6 szem, (reggel, delben, este 2-2-2)

+ ugye a Taisa fogamzásgátló napi 1

Sok lenne ez igy? 1 hónapig, max 2 hónlig szedném őket.(kiveve magneziumot, fogamzásgátlót, hajvitamint)

2016. jan. 29. 18:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos nem tudok pontos választ adni, de azt tudnod kell, hogy nem csak a hormontartalmú gyógynövények befolyásolhatják a fogamzásgátló hatását, hanem nagyon sok más növény is. Például azok, amik valamilyen módon gátolják a felszívódását, ezért minden gyógyhatású készítményről előbb egyeztess az orvosoddal.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 29. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hónapja szedek fogamzásgátlót (Taisa), viszont most szüneteltetném 2 hónapig (külföldön tartózkodás miatt), majd újra szedném amikor hazajövök. Vagy inkább szedjem folyamatosan...
Ismer valaki nőknek hormonmentes fogamzásgátlót?
Szerintetek ha megeszek naponta 30dkg Halfilét meg 4 doboz activia joghurtot az menyire egészséges a szervezetemnek?
Az segít a szervezetemnek, ha a fogamzásgátlót időszakonként szüneteltetem? (4-5 évente mondjuk fél évre) (bővebben lent)
Normális az hogy már hét hónapja szedem a Gracial nevű fogamzásgátlót, és az utolsó levélnél folyamatosan feszült a mellem? Igaz benne van a tájék. -ban, hogy mellékhatásként...
2 hónapig szedtem Novynett fogamzásgátlót, át kelett térnem a Lindynette-re szintén 2hónapig (ezeket azért kellett lecserélnem, mert "erős" (vagy nem megfelelő? ) volt a...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Bio életmód rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!