Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paleo es a cukormentes eletmod...

Paleo es a cukormentes eletmod kozott mi a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Paleo tudom h arra is jo h megbetegedesek megelozesevel tehetunk ezzel az etrenddel, cukorbetegseg, rak, stb.. cukormentes - gondolom pl elhizas ellen? Melyik lenne jo valasztas? Bocsi ha nem jo a kategoria. Sport reszre akartam tenni azon belul taplalkozasra, de ha ott tul sok az okoskodo es keves az okos!

Szoval melyik lenne jobb, ha egeszsegesebben szeretnek elni, evek ota sportolok , es nem szeretnek elhizni terhesseg alatt sem majd?


2016. ápr. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
a paleosok több dolgot nem esznek, pl. búzalisztből készült dolgokat (ettől nem feltétlenül lesz egészségesebb, de ők úgy hiszik, hogy ez jó)
2016. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Paleoban nincs tejtermék (max. kemény sajtok), hüvelyesek, semmilyen gabona, magas keményítőtartalmű zöldségek (pl. krumpli), szója és földimogyoró (szintén hüvelyesek), és lehetőleg az összes bolti készételt kerülik.

Érdemes tenni egy próbát, de alaposan olvass utána. Ha túl durvának találod, ehetsz egy kevés barna rizst, édesburgonyát, van olyan irányzat, ami engedi.

Én paleóhoz hasonlóan táplálkozom, de eszek zöldborsót, zöldbabot és nagy ritkán lencsét, megfelelően elkészítve. Ja és édesítőszerek helyett inkább mézet. Paleo "kenyeret", "sütiket" nem eszek.

68 kg voltam szülés után, most 50. Sosem éhezem, jókat eszem, nem hiányzanak a tiltott ételek.

2016. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat.egesz Jol hangzik. Le a kalappal elotted masodik.:)
2016. ápr. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!