Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ez a modelhome mo 0039 víztisz...

Ez a modelhome mo 0039 víztisztító ér valamit?

Figyelt kérdés

olyan írjon aki nem elvakult egyik másik irányba hanem bizonyítottan érvekkel tud alátámasztani mindent.


ezt írja róla a honlap ahol néztem de ez nekem semmit nem mond:(ráadásul azt sem írja mit is szűr ez ki a vízből pontosan)


tisztává, mineralizálja és frissé teszi a vizet!

Enyhén lugossá teszi a vizet

8 rétegű filter:

1. kerámia

2. kókuszhéjból készült aktivált szén ezüsttel

3. JAC infravörös mineralizált sterilizáló golyók

4. mineralizált golyók és gyüngyök

5. kókuszhéjból készült aktivált szén ezüsttel

6. infravörös mineralizál golyók

7. nano-antibakteriális kerámia szűrólap

8. maifan kő


2016. aug. 3. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nem régiben olvastam, hogy alig néhány évtizede itt m.o. gon találtak egy kőzetet, ami olyan pórózus, hogy képes a vízből mindent kiszűrni. gondolom, ez volna az a maifan kő.

és helyenként lehet olvasni, hogy az orvostudomány, az orvoslásban is régóta használja ezt a követ.

na már most... ha ilyen sokrétűen alkalmazzák ilyen rövid idő alatt bevette magát a tudományos világba, akkor miért nem lehet erről semmit olvasni tudományos oldalakon?

miért csak a víztisztítókat árusító oldalakon van ez így leírva? és ha ez így van, akkor miért nem látható a google térképen ez a bánya? hisz már egy hegynek kellett volna elfogyni, ahhoz, hogy ennyi helyen alkalmazzák!

ettől függetlenül, ha nyolc papírzsebkendőn keresztül folyatom át a vizet, szerintem épp olyan tiszta lesz, mint az ilyen szemcsés golyók között. az ezüstöt viszont szimplán csak azért említik meg, hogy drágábban lehessen eladni. az ezüst bakterizáló hatásáról sem lehet tudományos alapokat meríteni sehonnan, még is az ilyen berendezéseket árusító oldalakon tudományosan kémiailag levezettett elméleteket firkálnak róla.

Én nem azt mondom, hogy teljes mértékben átverés volna. csak csupán a reklám amivel árulják el van túlozva!

ezt csak gyakorlatban lehet kitapasztalni, hogy milyen minőségű vizet szűr. És a szűrőbetétek gyártása során is keletkezhetnek selejtek, tehát két egyforma szűrőbetét között is lehetnek oltári különbségek.

2016. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen sem kéne Mo nagy részén kiváló a vezetékes víz minősége.
2016. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kiváló a vezetékes víz minősége"

Akkor az biztos véletlen volt, mikor tőlünk 300 méterre egy csőtörés alkalmával, a saját szememmel láttam, hogy a szerelő kézzel tömte bele a sárt a 80 as csőbe. Ez után három napig sáros víz folt a csapokon. Gondolom a vízpalackozó üzemek vagy és az áruházláncok jól megfizetik a szolgáltatót, hogy a palackos vizet igyad.

2016. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a saját szememmel láttam, hogy a szerelő kézzel tömte bele a sárt a 80 as csőbe"

Gondolom szóltál a vízszolgáltatónak az esetről.

Meg az is biztos értesített téged, hogy a víz minősége rosszabb lehet a megszokottnál.



"Ez után három napig sáros víz folt a csapokon."


És a sárban milyen káros anyagok vannak, amik durván felhígítva klóros vízzel károsak az emberi szervezetre?



"Gondolom a vízpalackozó üzemek vagy és az áruházláncok jól megfizetik a szolgáltatót, hogy a palackos vizet igyad."


Akkor inkább a víz minőségét ellenőrző szerveket kéne lefizetni.

Mert azok állandó jelleggel azt közlik, hogy az én környékemen rendben van a vízminőség.

2016. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"vízpalackozó üzemek vagy és az áruházláncok jól megfizetik a szolgáltatót"


Az áruházlánc nem tudom hogy jött ide, de szerintem az olcsó palackos vízből nincsen olyan extraprofitjuk, amit kenőpénzzé lehetne alakítani.

2016. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!