Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az normalis hogy olyan keseru...

Az normalis hogy olyan keseru a propolisz csepp, meg keverve is, hogy oklendezve tudom csak bevenni?

Figyelt kérdés

Naturlandos propolisz csepp. Az oldalara ravan irva , hogy kenyerre csepegtetve vegyuk be. Igy is tettem, de borzalmas! Kiprobaltam mezzel keverve is, de igyis oklendeztem tole...

Sok jot olvastam rola, immunerosites gyanant hasznalnam, de sehogy se megy le :(


2016. szept. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg fos, valahogy vedd be, keverd teába.
2016. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél piacon méhésznél direkt propoliszt, és próbáld ki azt. Nagyjából mézíze van, kicsit viaszos. Jobban jársz vele, ki tudja, hogy a késztermékkel mit csináltak. (Ha 40-50 fok fölé melegítették a gyorsabb oldódás -> gyorsabb gyártás kedvéért, a hatóanyagok nagy része kuka.)
2016. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Méhpempős mézet szoktam venni bio boltban, az finom édes, és szintén nagyon jó immunerősítő, napi 1 mokkáskanál és soha nem kapom el az influenzát másoktól.
2016. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én amikor még használtam úgy vettem be, hogy egy teáskanálba tettem cukrot arra csepegtettem mellé bekészítettem egy pohár vizet is. Bevettem a számba a propoliszos cukrot lenyeltem aztán rá a víz, így is borzalmas volt, de tűrhetőbb, mint a többi módszerrel! :)
2016. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mézes teába szoktam cseppenteni, így nem olyan vészes. Töményen tényleg borzalmas az íze. Egy időben vettem propoliszos mézet, és azt használtam teába. Amúgy csak szükség esetén szedek propoliszt, pl. ha meg vagyok fázva, az antibakteriális hatása miatt. Immunerősítésre jobbnak tartom pl. az echinaceát, a gyömbért, az erdei gyümölcsöket stb.
2016. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik tabletta is, az kevésbé szörnyű.


A cseppet csak kristálycukorral tudtam bevenni

2016. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!