Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Meregtelenites-lugositas utan...

Meregtelenites-lugositas utan meg izzadhatok? Lehet utohatasa a fokozott izzadas?

Figyelt kérdés

Amiota elkezdtem inni a meregtelenito gyogynoveny kevereket, majdnem allandoan izzadok. Nagyon erosen, majdnem mindenhol.

Mar nagyon zavar.

Tegnap lejart a kura ideje, de ma ugyanugy izzadok..


2016. okt. 18. 13:20
1 2
 1/11 Molyember ***** válasza:
Idő kell hozzá, hogy kiürüljön belőled, amit méregtelenítés címén a teával bevittél...
2016. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez elegge arnyalt valasz.

Nem hinnem, hogy a meregteleniteses gyogynoveny fozetet kell kiuritenem a szervezetembol...

2016. okt. 18. 16:38
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja es ha ezen az oldalon nem egybol a kioktatassal kezdene a kedves valaszolo, akkor latnad hogy nem teat ittam, hanem gyogynoveny fozetet.

De ahhoz, hogy ezt az alro nuanszot eszre vedd, el kellett volna figyelmesen olvasni es nem egybol a meregtelenitest elmarasztalni ugy am blokk.

2016. okt. 18. 16:40
 4/11 Molyember ***** válasza:
Értem. További sok sikert!
2016. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kosz h beneztel...
2016. okt. 18. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit túl sok folyadékot iszol?

Ha igen, pótold az elvesztett sót és ásványi anyagokat.

Amúgy az izzadás során is megszabadulhat a szervezet mérgektől.

2016. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, teljesen normális. Az izzadás többnyire jótékony folyamat, távoznak általa a mérgek. A gyógynövények hatását és a kúra értelmét bizonyítja, hogy a hatás nem zárult le egyik pillanatról a másikra. Nem hinném, hogy túl sok folyadék fogyasztás okozná, attól legfeljebb pisilni mászkálnál többet. (Molyember meg nem biztos, hogy tudja, mi a különbség a tea és a forrázat között...)
2016. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen mérgek távoznak? A mérgeket csak és kizárólag a MÁJ eliminálja a szervezetben. Semmiféle méregtelenítő kúra nem használ, nem ismeritek Zacher Gábort? Hogy mi az álláspontja ebben? Azért izzadsz, mert az a kotyvalék valamit felborított az anyagcserédben, több hőt termelnek a sejtjeid. Ennyi. Semmi méregtelenítésről nincs szó, az izzadás csak a látványos melléktermék. Gratulálok, át lettél verve.
2017. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a máj alakítja át és a vese szabadul meg a mérgektől, így értettem. A bőrön át nem izzadsz ki mérgeket.
2017. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De bizony, a bőr (verejtékmirigyek) is szerepet játszanak a méreganyagok kiválasztásában.

"Az emberi szervezetben az anyagcsere során számtalan káros, és felesleges anyag képződik. Ezek eltávolításában a tápcsatorna, a bőr és a légzőrendszer is részt vesz..." /wikipedia/

2017. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!