Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan foggyak le gyorsan?

Szófosó_1 kérdése:

Hogyan foggyak le gyorsan?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok 56kg és elég cikinek tartom, hogy ennyi vagyok és szirveszterre le szeretnék gogyni. Tudna valaki adni tanácsot?

2016. dec. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj és étkezz egészségesen. Ha csodaszerre gondoltál, azok nem léteznek.
2016. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csodaszerre nem is gondoltam.
2016. dec. 23. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

1. 56 kiló nem tűnik soknak, a magasságodat persze nem tudom.

2. A gyors fogyás nem egészséges. 1 hét alatt egészségesen max. 1 kilót lehet fogyni.

3. 11 évesen nem kellene fogyókúráznod, inkább törekedj az egészséges táplálkozásra, amiben szerepel sok zöldség, gyümölcs, diófélék, tojás és hús is, és minél kevesebb cukor, édesség, nasik (pl. chips, pattogatott kukorica, kekszek, puding és hasonlók). Ha szomjas vagy, vizet igyál, ne üdítőket. És mozogj, amennyit tudsz, a tesiórákon ne lazsálj, járj valamilyen edzésre.

2016. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A magasságom kb. 155cm vagyok, és nem szeretnék 1 hét alatt efogyni, rengeteg grapefruitot eszem, persze szeretem is.
2017. febr. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!