Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az Aloe Vera gél gyógyítja is...

Az Aloe Vera gél gyógyítja is a fekélyes vastagbélgyulladást, vagy csak enyhíti a tüneteket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Éppen ma kaptam én is rá választ csak nekem más jellegű de szintén belső szervi betegség miatt.Utána néztem a neten és valóban nagyon jó dolgokat írtak le róla. És a válaszoló már régóta issza és nagyon meg van vele elégedve! Gyógyszert nem is szedett csak ezt a gélt itta!! Habár egy kicsit drága de szerintem jobb mint szedni a gyógyszereket amik az én esetemben rosszabbá tették az amúgy sem jó állapotomat. Hát ma rendeltem ezt a bizonyos gélt. Szerintem a hit is sokat számít és az akarat, hogy jobban legyünk!!Jobbulást.
2010. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En egesz pontosan, 1992 ota hasznalom ezt a novenyt, mivel akkor halottam rola eloszor, igy ongyogyitasra, szepitesre is azt hasznalom.

Erdemes otthon tartani egy cserepben, jo nagy legyen a cserep, hogy az ujjhajtasoknak legyen helye.

Fertotlenito, gyulladasgatlo hatasa van, En ezekre mar hasznaltam, naponta 3x 1 ev.

A novenyt "meghamozom" majd leoblitem, mivel a sargas folyadekot nem lehet belsoleg hasznalni, igy az oblitesnel az lemosodik, a feher zselet botturmix segitsegevel, osszeturmixolom.

Ha ez nincs akkor a sima turmix gep is jo, az igy kapott suru tiszta let lehet hutobe tarolni, 2-3 napig, es naponta 3-or fogyasztani belole.

2010. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!