Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan lehet ihatóvá tenni a...

Eszo kérdése:

Hogyan lehet ihatóvá tenni a Salvus vizet?

Figyelt kérdés

tegnap kóstoltam először..és pocsék az íze..alig ment le a torkomon!

Van valami praktika, hogy elviselhetőbb legyen??

Tapasztalatok?


2010. jún. 15. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan húzd le, 1-2 decinél többet úgyse kell inni, aztán igyál rá sima vizet néhány kortyot.
2010. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy ihatóvá? A Salvus víz az egyik legmagasabb ásványianyagtartalmú víz a világon több mint 22 g anyagot tartalmaz másként nem lenne olyan hatása.Nem ízlelgetni van!
2010. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Készíts be előtte valami olyan italt, amit szeretsz. Fogd be az orrod, egy húzásra idd meg a Salvust, aztán rögtön utána a másikat, amit szeretsz. Tényleg szar íze van, de nem is azért van, hogy nyalogasd. :D
2010. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi..tudom, hogy nem nyalogatni van..de tegnap 2 korty után a 3-at már kiköptem..nem ment...


esetleg ha beleteszem valami más innivalóba??úgy is hatásos??

2010. jún. 15. 10:41
 5/5 solking válasza:

Tudom, hogy a kérdést már öt éve tették fel, de másoknak még jó lehet a javaslatom.


Tehát SEMMIKÉPP SEM SZABAD italba keverni a Salvus vizet, egyrészt azért mert a Salvust felhígítod, ezáltal nem fog rendesen hatni, másrészt meg ki tudja, hogy milyen förtelmes koktél kotyvasztasz. Nem ajánlott!


Ha otthon iszod, állj a csap mellé a Salvus vizes poharaddal, akkor vegyél egy mély levegőt, és kb. 2 másodperces szüneteket tartva gyorsan idd meg a Salvust. Ezután gyorsan öblítsd ki a használt poharadat a csapnál, és töltsd meg a poharad csapvízzel, és öblögess. Ezután már nem is fogod érezni, hogy ittál bármit is, és ez az egész nem tart 30 másodpercnél tovább.


Ha viszont munkahelyen, iskolában, azaz valahol távol az otthontól vagy, és nem tudsz a fent említett csapos szájkiöblítéses módszert alkalmazni, akkor a Salvus lekortyolása után tarts magadnál egy üveg vizet is amivel csak 1 kortyot igyál miközben jól kiöblíted a szád, de (köpés helyett) nyugodtan lenyelheted, nem kell tartanod, hogy ennyitől felhígulna a Salvus.

2015. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!