Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Melyik növény csíráját fogyass...

Melyik növény csíráját fogyasszam? Szoptatós édesanya vagyok és rettenetesen hullik a hajam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 17:37
 1/3 anonim válasza:

Akut vashiányod van. Sok vasat, folsavat és C vitamint egyél.

Nyugi, egy idő után már nem fog hullani és visszanő.

2008. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyulladás is lehet. régen nekem annyira hullott a hajam, h azt hittem rákos vagyok. De kiderült egy foggóc volt a mumus. Később megint előjött a probléma, azt pedig ciszta okozta. Szülés után akialakulhatnak szövődmények, k itudja lehet van vmi nőgyógyászati gyulladásod. nem ijesztgetni akarlak, én csak azt írom ami velem volt. De hormonzavar is okozhat ilyet, szülés után kell idő, míg helyreálla ahormonháztartás. Én a cisztás műtétem után kaptam nagy adag progeszteront (női hormon), és a máté után még jó ideig ugyanúgy hullt a hajam. Attól a nagy adag progeszteron hormontól jó sokáig nincs menzesze az embernek, és mikor megkellett jönnie, utána mág fél évig nem jött meg, és folyamatosan hullt ahajam. amikor megjött végre a menzim, akkor állhatott szerintem ehylre a hormonháztartásom, és akkor megszünt a hajhullás. azóta sincs ilyne problémám, szerencsére szépen visszanőtt. ja és a hajhullásos időszak alatt szedtem étrendkiegészítőt a "hajhullásra" de csak nagyon minimálisan segített--azért, mert hormonháztartás zavar volta probláma, aprogeszteron injekció előtt meg ugye a ciszta miatta volt, azb előtt pedig a foggóc miat...

DE egy kollégámnak pusztán a kombucha tea ivás, ill. ha azzal leöblített a haját és rajta hagyta 15 percig-már az is segített. Az ő esetében sima B vitamin hiányról van szó. Amit ez előttem lévő válaszolt.

2009. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a máté- műtét akart lenni.
2009. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!