Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Próbálta már valaki a Zöldárpa...

Próbálta már valaki a Zöldárpa port/tablettát? Mik a tapasztalaitok az egészségetekre nézve?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 16:13
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én a tablettát szedem már évek óta. Bár volt egyszer egy hosszabb szünet is benne. Napi 2-t szedek reggel este.


Én ezelőtt évente 2x beteg voltam, azóta csak 2x igazán és mindkettőnél nem vigyáztam. Egyszer ősszel este kint voltam sokáig és nem voltam jól felöltözve, aztán tüszős mandulagyulladásom lett (pedig már kivették, de valamennyi visszanőtt). A másiknál meg fát pakoltunk apukámmal, fülledt meleg volt, pólóban izzadtunk, de fújt a szél. Szóval itt tényleg az én hibám volt.

Ezen kívül 2-3 olyan esetre emlékszem csak, amikor 1-2 napig jobban folyt az orrom, de nem fájt semmim, majd elmúlt.


Néha előfordul, hogy kihagyok napokat, vagy heteket, de amúgy vagy 5-6 éve tényleg szedem. És nem vagyok évente 2x beteg. Csak ehhez tudom kötni.

Ez idő alatt csak 1x szedtem antibiotikumot a mandulagyulladásomra, mert 39+os lázam volt 2 hétig; és már évek óta nem is megyek el dokihoz, ha beteg leszek, meggyógyulok magamtól. Nem tudom, hogy mennyiben járul hozzá a zöldárba, gondoltam leírom.


Illetve szerintem nekem az emésztésemen is javított, bár arra a rostos gyümölcsöket (nekem az alma vált be) jobban ajánlanám.


Meg én úgy vagyok vele, hogy ez tényleg természetes és az adalékanyag maximum az az 1% csicsóka és inkább ezt szedem folyamatosan, mint később gyógyszert.


Elvileg javítja az allergiát is, de ezt nem mondanám nagyon biztosra!


[23/L]

2019. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!