Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » B Vitamin complex mennyit...

Róbert dávid kérdése:

B Vitamin complex mennyit kell beszedni belőle egy nap?

Figyelt kérdés
Van nekem ilyenem és az lenne a kérdésem mennyit kell 1 nap beszedni belőle? hány db ot? étkezés közben kell bevenni? Meddig lehet szedni? Mire jó pontosan? 28/F

2019. márc. 11. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
B vitamin hiányra. Nem tudom milyen termeket vásároltál és milyen elgomdolásból. Általában 1db/nap az ajánlott mennyiség. Étkezes közben érdemesmbevenni vagy közvetlenül utána. A b vitaminok vízben oldódó vitaminok így nehéz őket túladagolni. Ezért nyugodtan szedheted. De annapi mennyiség túllépésénél okozhat emésztési peoblémákat meg értelme sincs többet mert csak kipisiled. Nekem műtét után kellett szednem mert az idegek működését regenerálja és enyíti az idegi eredetű fájdalmakat. Fél évig szedtem.
2019. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!