Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyit nő a haj a halolaj...

Mennyit nő a haj a halolaj kapszulától?

Figyelt kérdés
Lassan, egy hónap alatt kb. Fél centit nő a hajam, és le akarom növeszteni mert nem szeretem már hogy festett.

2019. jún. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan ugyanannyit, mint nélküle.
2019. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit mint a medve a medvesajttól.
2019. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás!
2019. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%
Nekem a vitaminoktól nagyon szépen láthatóan beindult a növése. Nem, nem az agyonreklámozott magic hairtől, hanem egy másik fajtától. Ha szeretnéd elküldöm privátban.
2019. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben elküldheted köszönöm
2019. júl. 7. 01:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, kipróbáltad?
2022. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, bár nem éreztem egyéb változást. Vitaminként teljesen jó mind a hajnak mind pedig a szívnek. Viszont en hajnövekedés terén a ginsenget ajánlom. Nem kapszula formában hanem rendesen a nyers folyadék formájában. Van vörös és fekete változata, nekünk a fekete kell. Egy kisebb kiszerelésben közel 20ezer Ft de megéri mert valódi és pont emiatt hatásos. Nagyon keserű az íze és ragadós. Az allaga olyan mint a mez. Nekem nagyon gyorsan nőtt tőle a hajam, habár nem is erre a célra vettem. Így bátran ajánlom.

2022. jún. 9. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2022. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!