Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyetemi kollégiumba "költözés...

Egyetemi kollégiumba "költözés" miatt van lehetőség másik körzetbe járni szakorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom hogyan fogalmazzam meg röviden és egyértelműen, ezért megpróbálom kifejteni.


Felvettek egyetemre és reménykedem, hogy a kollégiumba is felvesznek. Havonta kell járnom pszichiátriára kontrollra, ami bár a lakóhelyemhez közel van, de az egyetemtől/a kollégiumtól nagyon messze.

Sokkal-sokkal könnyebb, egyszerűbb és kényelmesebb lenne, ha arra az időszakra, amíg kolis vagyok, átkérhetném magam egy pesti pszichiátriai rendelőbe és nem kellene hazautaznom minden ilyen alkalommal.


A probléma, hogy az én itteni (lakóhelyemhez közeli) dokim PONT azokon a napokon rendel, mikor olyan óráim lesznek, amiken muszáj ott lennem, így csak nagyon neccesen és rohanva tudok majd odaérni hozzá, ami a jól ismert vonatkéséseket beleszámítva közel sem is biztos, hogy sikerül.


Van erre valami alternatív megoldás?


2019. aug. 5. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez jó fogas kérdés, de biztos elintézhető valahogy. Beszélned kell a saját, meg a leendő pszichiátereddel. Főleg a gyógyszerfelírás miatt az....
2019. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!