Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig van nyitva debrecenben...

Meddig van nyitva debrecenben a Kenezyben a fül orr gégészét?

Figyelt kérdés

hétköznap

vagy addig van nyitva mint maga az intézmény?

nem sokszor voltam még szoval ne haragudjatok ha ertelmetlen akkor a kérdés


weboldala meg nincs ami szerintem elég gáz, nem is értem hogy fordulhat elo ilyen



2019. aug. 31. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs nyitvatartása, tekintve nem egy üzlet a plázában. Nem világos, hogy az osztályra gondolsz, mert esetleg látogatni mennél, vagy a szakrendelés érdekel-e. Látogatási időről az osztályon vagy telefonon kell érdeklődni, a szakrendelőről szintén érdeklődhetsz telefonon. Elég gáz, hogy ezek a lehetőségek a mai modern ember számára segítség nélkül fel sem merülnek.
2019. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Bakker, hihetetlen, fent van a honlapjukon....

[link]

2019. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

írtam hogy nem voltam még sokszor, nem értem ti minek vagytok itt regisztalva ha nem tudtok lecseszes nelkul valaszolni, legközelebb inkabb ne is tegyétek


ja es nem a bartok utcaira, hanem a bethlen utcaira gondoltam

2019. szept. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!