Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a tartózkodási helyemen...

Ha a tartózkodási helyemen mentem el háziorvoshoz, akkor az azt jelenti, hogy ott is lakok életvitelszerűen?

Figyelt kérdés
Munkáktató mit gondolhat? Táppénzes papírt a tartózkodási helyemen állították ki. Ez azt jelenti, hogy életvitelszerűen ott is lakok?
2019. szept. 5. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem? Nem az számít életvitelszerű lakhelynek, ahol a háziorvosom van?
2019. szept. 5. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért jelentené azt? Mi pontosan a kérdés? Tudja a nunkáltatód azt hogy hol laksz, nem?
2019. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy jelentettem be magam, hogy az állandó lakcímemről járok ami úgy is van. Viszont a tartózkodási helyemen levő háziorvos normálisabb ezért átjelentkeztem oda. Azért érdekel vajon a munkáltató most azt gondolja-e, hogy átköltöztem.
2019. szept. 5. 08:41
 5/8 subrette válasza:
Szerinted foglalkoznak vele, hogy hol és melyik orvoshoz mentél? Szerintem nem. Lényeg, hogy legyen a szükséges adatokkal kitöltött, aláírt, lepecsételt táppénzes papírod, aztán mehet az ügyintézés. Mindegy, hol állították ki.
2019. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Másé az a kérdés.
2019. szept. 5. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolja azt, de gondolhatja is akár. De egy mezei sima munkáltatót nem érdekli hogy te hova költözködsz, és az sem, hogy melyik háziorvossal szerződsz.
2019. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!