Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani nagyon jó...

Sonemeery kérdése:

Tudnátok ajánlani nagyon jó idegsebészt?

Figyelt kérdés
Komoly gerinc problémákkal küzdök, konkrétan össze vannak csúszva a csigolyák, szinte már járni is alig tudok. Egy jónevű idegsebész szerint nem műthető, mert több probléma is van. Éljek fájdalom csillapitókkal. Ezt nehezen tudom elfogadni. Szeretném azért még mással is megnézetni. Tudnátok esetleg valakit ajánlani? Ha lehet a Dunántúlon. Köszi!

2019. szept. 6. 15:59
 1/3 anonim válasza:

Dr. Sipőcz Gusztáv. Ha jól tudom Keszthelyen, és Székesfehérváron is rendel.

vagy Szombathelyen Dr. Takáts Lajos, ő édesanyámat műtötte, kiszakadt gerincsérve (alig bírt lábra állni), és hihetetlen hamar helyrejött, mostanra (pedig már közel a hetvenhez) kapál, szóval nagyon nagyon jó munkát végzett, és mások is dicsérték.

2019. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Győrben Czeiner Antal vagy Skaliczky Zoltán. A profik közül valók és mellette EMBEREK. Az idegsebészeti osztály pedig egy közepes magánklinikának megfelelőnek. Tiszta, rendezett, kedves nővérek és nem néznek semmibe, csak ajánlani tudom, nekem konkrétan nyaralás volt az amikor heteket ott töltöttem annyira jól csinálnak ott mindent.
2019. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi megint én. Nekem is össze voltak csúszva a csigolyák, először próbálkoztak műtét nélküli megoldásokkal(injekció a gerincbe, 5 napos gyulladás csökkentő infúzió). Végül műtét lett, egy éve semmi bajom. Általában 1 hétre adnak max időpontot rendelésre. Ha műtétre kerül a sor, és fém kell, akkor arra fél évet kell várni mert a központi elosztasnal mindent a Pesti gerinc klinika kap, de ha sürgős akkor megoldjak.
2019. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!