Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha gegetukrozesen talalnak...

Madrid25 kérdése:

Ha gegetukrozesen talalnak valmit a legcsoben azt hogy szedik ki?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy az eggyik orrjaratba bedugnak egy kameras csovet , viszont hogy szedik ki ha talalnak valamit
2019. szept. 12. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vékony rugalmas csövet vezetnek endoszkópot vezetnek be, de én szerintem nem orron keresztül hanem szájon át vezetik le. Az endoszkóp végén egy kamera található, képernyőn látszódik minden, ha találnak valamit vesznek mintát belőle, vagy eltávolítják. De azt szájon keresztül vezetik le szerintem, nem orron keresztül.
2019. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom de hogy vesznek mintat illetve hogy veszik ki kamera is es csipeszszeruseg is van egy csovon? Egy bolyh lehet a legcsovembe a gegem korol , szajon at odafernek ?
2019. szept. 13. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szájon át csinálják és igen ki tudják venni. (Nem érint téged de a tüdőbe is be tudnak nézni illetve tudnak belőle mintát venni, szájon át)
2019. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!