Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székletvizsgálat, hogyan?...

Székletvizsgálat, hogyan? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval a belgyógyász visszaküldött a háziorvoshoz, és ő adott két dobozkát, benne a hivatalos alairt papírt ugye és a kis tégelyt. A cím rajta pécs, mármint hogy a labor ott található, de az is a papíron van hogy az anyag feldolgozásra alkalmatlan ha veteltől 4-6 órán túl érkezett a laborba. Na most ha én postán feladom, akkor az oda ér ennyi idő alatt?? Vagy hogyan, miként kell ezt csinálni? Amúgy a kód rajta az valami A09HO amire rakerestem hogy valami belhurut vagy valami fertőzés lehet a diagnózis (a feltételezett).

2019. szept. 23. 02:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a másik. Tehát kettő ilyen dobozt kaptam amik ugyanolyanok.. Ez most azt jelenti hogy van egy tartalék csak ha valamit elrontok, vagy azt hogy 2x kell mintát venni? (a doki nem mondott nagyon semmit). A papíron az "általános tenyésztést", és a "C. difficile toxin kimutatás és tenyésztést" pipalta be. Kedden megyek hasi ultrahangra és októberben vérvételre is. De ezt is elszeretnem intézni és nemtudom, hogyan
2019. szept. 23. 02:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem postán kell feladni, hanem bevinni a KÖJÁL-hoz.

Legalábbis amikor nekem kellett mintát adnom a kaksiból, ez volt az utasítás.

2019. szept. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh hát én postát hallottam mindenkitől. De lehet neked lesz igazad akkor. Anyumnak mikor régen volt baja akkor neki a postán kellett asszem. Utánanézek majd. Köszi a választ!
2019. szept. 23. 04:28
 4/5 A kérdező kommentje:
És neked kedves válaszoló, mennyi idő volt amíg megjött az eredmény, illetve milyen úton-módon történt? Háziorvoshoz kell bemenni, vagy kipostázzák?
2019. szept. 23. 04:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem? 2 hét kellett, és be kellett menni az eredményért.
2019. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!