Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet kivizsgáltatni...

Hol lehet kivizsgáltatni magam, hogy mennyire vagyok hajlamos infarktusra?

Figyelt kérdés

Igazából nem járok kórházakba, fogalmam sincs az egészről hol érdeklődjek,

szóval örülnék ha valaki tudna irányt mutatni hova is kellene menjek ezzel kapcsolatban

Fontos lenne nekem mert hipochonder vagyok, valamint anyukám is infarktusban halt meg eléggé fiatalon, minden előjel nélkül.

És még annyi, hogy vérvételből meg tudják mondani, hogy van-e valami komoly betegségem pl rák vagy ilyesmi?



2019. szept. 30. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgynevezett ,,menedzser szűrések" és rákhajlam szűrések vannak, de magánban, keress rá a neten hol/milyen/mennyiért.
2019. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Infarktus bárkinél előfordulhat, nem kell ahhoz hajlamot vizsgálni. A mentő is elüthet bárkit, az áram is megrázhat. Amíg élsz, életveszélyben vagy. Ezt el kell fogadni, és nem görcsölni rajta.
2019. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!