Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti hogy oldjatok meg, ha...

Ti hogy oldjatok meg, ha orvosi vizsgálat miatt hiányoztok a munkahelyről?

Figyelt kérdés
Tappenzt kértek arra a napra, esetleg szabit, vagy ledolgozzatok? Vagy elengedi azt a pár órát a főnök?

#táppénz #munka vizsgálat
2019. okt. 7. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi dolgom van, kérek egy nap szabit. Előre szólok, hogy tudjanak helyettesíteni.
2019. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én TP.

2019. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szigor van, úgyhogy szabi...
2019. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vérvételre kell mennem, szólok a főnökömnek, hogy később érkezem. Az ügyfélszolgálat 9-kor kezdődik, ilyenkor kérem helyettesítsenek egy kicsit.

Ha a kórházi szakrendelőbe megyek, akkor szabi, mert tapasztaltom, hogy hiába van pl 9-re időpontom, jó ha délre sorra kerülök. De az sztkba ilyekszem reggel korai időpontot kérni, vagy ha délután 4-ig van rendelés akkor a végére. Ilyenkor csúsztatok.

2019. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nálunk ezt rugalmasan kezelik, nem kell szabit kivenni, vagy ilyesmi.
2019. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Később megyek, vagy előbb elengednek, persze sokszor maradok is ha sok a munka, és ez nem túlórában megy, tehát nálunk az ilyesmi nem gond.
2019. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmegyek szó nélkül, aztán megmondom a főnökömnek, hogy elég nagy a baj, ki is akartak írni 2 hétre, de mondtam, hogy most nem fér bele, rengeteg a határidős meló. Ő erre azt mondja: helyes, ezt már szeretem, na állj is neki és mosolyogva kimegy.
2019. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!