Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reumatológust keresek!?

Cintike960302 kérdése:

Reumatológust keresek!?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek reumatológust. Nem vagyok bejelentkezve lakcímileg, de jobban szeretnék magánrendelőbe menni. Beautaló nélkül és nem horror áron keresem.

Lehetőleg telefonszámmal.

Előre is köszönöm.



2019. okt. 7. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Google a barátod ahogy szokás mondani... beírod ugyanoda, hogy reumatológus budapesten, esetleg hogy magán és megnézed árban melyik illik hozzád. Szerencsére ezeken a helyeken a véleményeket is szokták használni, úgyhogy onnan is olvasgathatsz, magára az orvosra is rá tudsz keresni. Magánba nem kell beutaló és én úgy tudom, hogyha nincs bejelentett lakcímed, pesti háziorvosod, akkor max ügyeleti időben tudsz menni esetleg onnan szerezni egy beutalót. Otthoni háziorvoshoz nem mész, hogy onnan szerezz? (Amúgy én a magán dolgot azért tudom javasolni, mert addig se kell hónapokat várnod míg egyről a kettőre jutsz...)
2019. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Dr.Gomez Izabella. Van maganrendelese is. Na,O profi!!! Nem mellesleg rohadt kedves,es jofej. Egy volt betege vgyk.
2019. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!