Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tanácsra lenne szükségem?...

Tanácsra lenne szükségem? Vizelet és széklet mintát kell leadnom 12 óraig. A vizelet az elsőből kell legyen. De nem tusom hány órára tudom kivitelezni a másik mintát? Addig nem romlik meg a vizelet?

Figyelt kérdés
Esetleg tegyem hűtőbe? Vajon hány óráig lehet tárolni, hogy használható legyen még? Már jártam úgy, hogy reggeli elsőt vittem és délután 3kor már azt mondták nem használható. Szeretném szakszerűen csinálni a dolgokat, mert fontos az eredmény. Aki ért hozzá kérem segítsen.
2019. okt. 7. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hűtő. Kiteszed a teraszra, bőven elég. A pisi, kaki mintának csak ez a 30 fok nem tesz jót.
2019. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem lopják el a szarkák :D
2019. okt. 7. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy meghúzza valaki langyos tea felkiáltással!
2019. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizeletet azert inkabb tedd a hutobe, ne susse az oszi nap se es ha tenyesztesre szanjak akkor is jobb ha elotte hutoben van. Sajnos nem emlekszem de hutoben 6 vagy 12 oraig lehet tarolni igy delben el fogjak meg biztos fogadni.
2019. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hűtőbe tettem.
2019. okt. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!