Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan, aki két különbö...

Van itt olyan, aki két különböző helyre is be van regisztrálva plazma adásra, illetve párhuzamosan jár a javasolt idő lejártát nem betartva?

Figyelt kérdés
Asszem 3 nap kihagyást javasolnak, sűrűbben nem is lehet menni egy helyre, ill évi 45 alkalom a lehetséges. Arra lennék kíváncsi, h vlki ezt duplazzá e azzal, h két helyre van regisztrálva. Ha igen, hogy csinálja?

2019. okt. 16. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelen. Vagyis én általában betartom a minimum 2-3 napot, talán egyszer-kétszer volt olyan, hogy nem.

Hát igazából az első, ami itt nyitott, ugye oda jártam először, aztán nyitott az új, az újban én elmondtam hogy én már járok a másikba csak eljöttem ezt is kipróbálni, akkor mondták hogy nem lehet két helyre járni, aztán végül mondta ott egy orvos, hogyha járok is másik helyre, a kitöltendő kérdőívbe nemmel válaszoljak arra a kérdésre, hogy járok e máshova, azóta így is teszek. Meg volt egy másik orvos is az is tudta hogy máshova is járok, de nem igazán foglalkozott vele csak azt tanácsolta tartsam be a pár napot hogy ne legyen rossz az eredményem. Sőt, az ottani asszisztensek is tudják, de ők is csak ennyit javasoltak. Nagyon sokan járnak egyébként mindkettőbe, rendszeresen látok donorokat mindkét központban felváltva. Viszont az első helyen, ahol ezt elkezdtem, ott nem tudják hogy járok a másikba.

Van hogy egyik héten ide megyek, másik héten oda, pl.van hogy az egyikben többet adnak, meg pl.az egyikbe jobban szeretek járni de azért a másik is hiányozna. Van olyan is hogy egy héten kétszer megyek, de tényleg betartom a 2-3 napot, mondjuk hétfőn és pénteken megyek. Meg vigyázni kell azért a fehérje bevitelre meg a hemoglobin szintre, mert könnyen kizárhatnak sajnos 2 hétre.

Ezzel persze nem biztatni szeretnélek arra hogy járj 2 helyre meg hogy ne tartsd be a 2-3 napot.

2019. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!