Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Góc a tüdőben elmúlik?

Góc a tüdőben elmúlik?

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladással kerültem kórházba, ahol a ct-n egy 9mm es árnyékot találtak a baloldalamnál, ott fáj is a mellkasom levegővételnél és köhögésnél is. Azt mondták nem rák. El fog múlni ez az elváltozás, ha megszűnik a betegség? Valaki járt már ebben a cipőben? 3 hónap múlva kell jönnöm kontrollra.

Előre is köszönöm szépen!


2019. okt. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Elmennék magánba. Ha rák, akkor minden perc számít. Mondjuk tüdőben szinte mindegy. Mi nekünk is ezt mondták először amit neked. 15 hónapra rá temettem el az édesanyámat.
2019. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladásnál ez nem ritka, viszont gyógyulás után megmaradnak röntgenárnyékot mutató elmeszesedett részek.
2019. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy 20 éves lány vagyok.
2019. okt. 21. 20:21
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezek az elmeszesedett árnyékok mit jelentenek? Veszélyes?
2019. okt. 21. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

El fog tűnni, nyugi! Gyógyszert kaptál rá?


Én egyszer nagyon durva tüdőgyulladást kaptam. Sokára jutottam el másik meló miatt tüdőszűrőre. Mindkét tüdőmön tenyérnyi folt volt! Volt ijedelem rendesen... Végül megröntgeneztek kb 5x,kaptam egy bűnrossz kanalas gyógyszert, és helyrejöttem. Mázli volt. Kb 25 éves voltam.

2019. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem, hogy amikor beteg voltam, a házidoki csak hörghurutra kezelt. Meg is lett az eredménye egy szűk év múlva! :(
2019. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 szer voltam hazidokinal.. Eloszor elmentem 38-39 fokos lazzal es kohogessel (ami 4 napja tartott) es adott torokcukorkat meg kohogescsillapitot. Majd visszamentem kaptam antibiotiukomot ami semmit nem ert, utana megint visszamentem kaptam melle (mar 2ot szedtem egyszerre) meg egyet. Ez eddig 2 het leforgasa. Kozben vett vert stb. De utana a napokban annyira rosszul lettem hogy bekerultem a korhazba es ott infuzion kaptam az antibiotikumot 5-6napig. Es a ct-n megjelent ez a 9mm es folt (meg a korhazi kezeles elejen csinaltak a ct t) es nagyon megijedtem hogy mi lehet az.. Hogy a gyulladastol van e hogy elmulik e..
2019. okt. 22. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!