Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Natív teljes testes ctre fel...

Natív teljes testes ctre fel kell készülni valahogy? Pl. Van valami megkötés mit nem lehet előtte?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeségeket kérdezni GYK-n, teljes test ct, wtf?! Akkora sugárzást kapnál, hogy Csernobil megirigyelné.
2019. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta ez egyrészt másrészt egy szarkómás ismerősömnek 3 havonta csinalták kontrasztanyaggal. Nem kötelező valaszolni ha fogalmad sincs a témáról.
2019. okt. 24. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a beutalót "teljes test ct-re előjegyezve" ez áll rajta! Okoska!
2019. okt. 24. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
A röntgensugár is rohadt ártalmas, a CT pedig kb 1500x, párszor elmész ilyenre, nem az alapbetegséged miatt halsz majd meg, hanem emiatt. sok sikert !
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljes test CT ről egyszerre életembe nem hallottam , csak külön-külön az úgy elég durva lenne.

A natív teljes test MRI t ismerem (én magam nem voltam), az 160000Ft Bp.-en, egyáltalán nem káros. Ezt tudom ajánlani, ha van pénzed.

Kérdésre válaszolva ha tényleg egész test (meghiszem de mind1) akkor előtte nem kéne enni de inni igen. Pontos tájékoztatást a kezelőorvos/képalkotó központ adhat.

2019. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mri-re nem mehetek fém varratok miatt. Fel sem vetődött az ötlet.

Én sem örülök ennek de limfóma gyanúval mi az istent csinálhatnék? Feküdjek a műtőasztalra és vágjanak fel hosszában hogy megnézhessék az összes nyirokcsomómat ami kívülről nem látszik?

2019. okt. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!