Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi végzettséggel a...

Egészségügyi végzettséggel a szakmámhoz kapcsolódóan írhatok tudásanyagokat az internetre, amiket online elérhetővé tennék? Jogilag ezekért kérhetnék pénzt?

Figyelt kérdés
Nem ebből akarok meggazdagodni, de rengeteg anyagot írtam már és max 1000 forintot kérnék érte, amivel max a munkadíjat fizetnék meg nekem.
2019. nov. 10. 15:09
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ milyen végzettséged van.
2019. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Orvosként nekem az lenne a kérdésem, hogy felelősséget is vállalsz azért, amit leírsz? Egyébként szerintem ilyet maximum orvos írjon, meg a dietetikus dietetika, és gyógytornász mozgás témában. Más meg jobb ha nem írkál, mert még egy diplomás ápoló is annyi orbitális baromságot és féligazságot tud összehadoválni, hogy az félelmetes.
2019. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ó és az EÜ végzettség a diplománál kezdődik. Az ilyen olyan OKJ-s ápolói képzéseket inkább hagyjuk.
2019. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

#3: miért hagyjuk?

Nem igazán szokás egy tanulmányt egyedül kútfőből megírni, eladni. Ilyet még a szakorvosok, PHD-s orvosok sem tesznek meg.

2019. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vállalok értük felelősséget igen, mert az egészségügyi végzettség sem az orvosokból és ápolónőkből áll. Diplomám van egyébként, mesterképzést is végeztem. Olyan dologról lenne szó, ami még Magyarországon nem lett leírva.
2019. nov. 10. 21:45
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hogy jogilag ez rendben van-e azt nem tudom, általában azért szokott lenni egy ellenőrző személy, aki jóváhagyja.

Végül is a neten annyi mindenért kérnek pénzt, hogy akár lehet ezért is, bár nem tudom pontosan miről van szó.

2019. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért marhára kíváncsi lennék mi az a dolog. Ebből szoktak kisülni, az ilyen alternatív medicinás baromságok.
2019. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dehogy alternatív medicinás. Jézusom, elég legyen már.

Köszönöm Ypszilon a választ!

2019. nov. 10. 22:13
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem azzal sincs gond. Miért ne születhetne alternatív gyógyítási módszer belőle?
2019. nov. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!