Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Plazma adásról mesélne aki...

Plazma adásról mesélne aki volt mostanában?

Figyelt kérdés
Minden érdekel,volt e rosszullét, mennyi idő volt, anyagi juttatás stb. helyileg Debrecen.
2019. nov. 27. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Na meg az önzetlen segítség. Ha rosszul leszel, felkaparnak. Kapsz enni, inni. De biztosan vettek már tőled vért, akkor tudod, hogy mennyire birod.
2019. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én voltam már nagyon sokszor. Szerencsére egyszer sem lettem rosszul, legelső alkalommal sem.Kb.egy órát vesz igénybe, bár ez attól is függ milyen gyorsan jön le a plazma, mennyien vannak épp. Az első alkalomnál azt hiszem csak alkalmassági vizsgálat + vérvétel van, ez összvissz kb fél óra. A pénz is változó, Kecskeméten 2 központ van, az egyikben már egy ideje mindig 6 ezret adnak, a másikban változó, ott többet, általában csinálnak ilyen akciót hogy első adás 7 ezer, második 8, harmadik 7, negyedik 8, ötödik 10, sőt néha van olyan nap amikor plusz ezret, persze nemtudom hogy Debrecenben ez hogy van, gondolom ott is több plazmaadó központ van.

Ha elmész, enni egyél előtte, + igyál sok folyadékot, utána is. Amikor végzel, ne kelj fel egyből az ágyból, inkább pihenj pár percet, hogy nehogy rosszul legyél. Ha többször szeretnél majd menni, vagy gyakran, a fehérje és vaspótlásra figyelj oda.

Naggyából ennyi, remélem tudtam segíteni, ha van még valami kérdésed, kérdezz :)

2019. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!