Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek vissza a dokimho...

Holnap megyek vissza a dokimhoz, ugye nem fog kórházba küldeni?

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladásom van.

Hétfő-kedd-szerdán 39 - 39,5 fokos lázam volt. Szerda este kezdtem el antibiotikumot szedni, azóta 38,5-nél magasabb lázam nem volt, és inkabb csak hőemelkedésem szokott lenni.

Úgy érzem, hogy javultam valamennyit, nincs magas lázam, jobb a közérzetem, van étvágyam, stb.

Holnap megyek vissza és félek kicsit, hogy mit fog mondani.

Nem szeretnék kórházba menni.. szerdán pl be kéne mennem suliba 1 órára. Ezen kívül egész héten tudok itthon pihenni.


2019. dec. 1. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy, a közérzeted is javult. Nem hiszem, hogy ez a lehetőség felmerülne; a tüdőgyulladás 4-5 nap alatt nem múlik el nyomtalanul.
2019. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás az antibiotikumok feltalálása óta már kórházon kívül is kezelhető betegség.
2019. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy oda küldene, de hát meg kell várni a vizsgálat végét. Egyébként akaratod ellenére nem fog beküldeni, max. ha életveszélyes az állapotod.
2019. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi volt kérdező? Mit mondott a háziorvosod?
2019. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondott, hogy ezen a héten pihenjek, ne menjek sehova. Gyógyszert sem írt már fel. Két hét múlva kontroll röntgen + vérvétel.
2019. dec. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!